Fundacja Teatr Avatar
FUNDACJA TEATR AVATAR
Fundacja Teatr Avatar z siedzibą w mieście Legnica działa pod kodem PKD 93.29.B. Numer NIP firmy to 6912478964, KRS 0000378466, REGON 021459446. Adres rejestrowy: ŚW. PIOTRA 14, 59-220 LEGNICA. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Fundacja Teatr Avatar, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Fundacja Teatr Avatar.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 19.10.2026
- W KRS od
- 14.02.201115 lat na rynku
- Forma prawna
- Fundacja
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 6 okresówostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
93.29.BPozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana59.14.ZDziałalność związana z projekcją filmów59.20.ZDziałalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych73.11.ZDziałalność agencji reklamowych74.20.ZDziałalność fotograficzna
Złożone sprawozdania finansowe
- od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 13.10.2021
- od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 22.04.2022
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 13.07.2023
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 08.07.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 15.07.2025
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 15.07.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 19.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Fundacja Teatr Avatar
Jaki jest NIP firmy Fundacja Teatr Avatar?
NIP firmy Fundacja Teatr Avatar to 6912478964. KRS: 0000378466. REGON: 021459446.
Czy firma Fundacja Teatr Avatar ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Fundacja Teatr Avatar nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Fundacja Teatr Avatar?
Adres rejestrowy: ŚW. PIOTRA 14, 59-220 LEGNICA.
Czy Fundacja Teatr Avatar działa w mieście Legnica?
Tak, siedziba Fundacja Teatr Avatar mieści się w mieście Legnica. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Fundacja Teatr Avatar jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Fundacja Teatr Avatar (NIP 6912478964) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 19.10.2026.
Podobne firmy w Legnica – POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ ROZRYWKOWA I REKREACYJNA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
Pueri Mundi
NIP 6912504207 · Legnica
Termy Serwis
NIP 6762502039 · Zielonki
Vision Events
NIP 1251659168 · Kobyłka
La Familia
NIP 8971829751 · Wrocław
Edutechvision
NIP 8811503727 · Lądek-Zdrój
Biuro Podróży Frajda
NIP 5272807104 · Warszawa
Welcome To Event
NIP 8792695877 · Toruń
Flow
NIP 9581736114 · Gdynia
Fk Animacje
NIP 8133865789 · Warszawa
Fundacja Włosko - Polska Intere
NIP 7252056601 · Łódź