Fundacja Nabierz Ducha
FUNDACJA NABIERZ DUCHA
Fundacja Nabierz Ducha z siedzibą w mieście Lubicz Górny. Numer NIP firmy to 8792718851, KRS 0000820867. Adres rejestrowy: UL. NOWA, 1. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Fundacja Nabierz Ducha, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Fundacja Nabierz Ducha.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Zwolnionysprawdzone 01.10.2026
- W KRS od
- 09.01.20206 lat na rynku
- Forma prawna
- Fundacja
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 01.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Fundacja Nabierz Ducha
Jaki jest NIP firmy Fundacja Nabierz Ducha?
NIP firmy Fundacja Nabierz Ducha to 8792718851. KRS: 0000820867.
Czy firma Fundacja Nabierz Ducha ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Fundacja Nabierz Ducha nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Fundacja Nabierz Ducha?
Adres rejestrowy: UL. NOWA, 1.
Czy Fundacja Nabierz Ducha działa w mieście Lubicz Górny?
Tak, siedziba Fundacja Nabierz Ducha mieści się w mieście Lubicz Górny. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Fundacja Nabierz Ducha jest czynnym podatnikiem VAT?
Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów status firmy Fundacja Nabierz Ducha (NIP 8792718851) to: zwolniony. Stan na 01.10.2026.