Fundacja Kultury "Dos Mundos

FUNDACJA KULTURY "DOS MUNDOS"

📍 Długołęka
NIP 8961528344 KRS 0000395971 Adres WIEJSKA, 20

Fundacja Kultury "Dos Mundos z siedzibą w mieście Długołęka. Numer NIP firmy to 8961528344, KRS 0000395971. Adres rejestrowy: WIEJSKA, 20. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Fundacja Kultury "Dos Mundos, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Fundacja Kultury "Dos Mundos.

Sprawdź firmę przed współpracą

W KRS od
13.09.201115 lat na rynku
Forma prawna
Fundacja
Czas trwania
Nieoznaczony

Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 12.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Fundacja Kultury "Dos Mundos

Jaki jest NIP firmy Fundacja Kultury "Dos Mundos?

NIP firmy Fundacja Kultury "Dos Mundos to 8961528344. KRS: 0000395971.

Czy firma Fundacja Kultury "Dos Mundos ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Fundacja Kultury "Dos Mundos nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Gdzie znajduje się firma Fundacja Kultury "Dos Mundos?

Adres rejestrowy: WIEJSKA, 20.

Czy Fundacja Kultury "Dos Mundos działa w mieście Długołęka?

Tak, siedziba Fundacja Kultury "Dos Mundos mieści się w mieście Długołęka. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Podobne firmy w Długołęka