Fundacja Dwóch Serc

FUNDACJA DWÓCH SERC

📍 Warszawa
NIP 5214013379 KRS 0001028832 Adres UL. BOBROWIECKA, 10 63

Fundacja Dwóch Serc z siedzibą w mieście Warszawa działa pod kodem PKD 68.20.Z. Numer NIP firmy to 5214013379, KRS 0001028832. Adres rejestrowy: UL. BOBROWIECKA, 10 63. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Fundacja Dwóch Serc, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Fundacja Dwóch Serc.

Sprawdź firmę przed współpracą

W KRS od
03.04.20233 lata na rynku
Forma prawna
Fundacja
Sprawozdania finansowe
złożone za 3 okresyostatnie za 2025
Czas trwania
Nieoznaczony

Zakres działalności według KRS

  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi
  • 86.90.E Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana
  • 18.12.Z Pozostałe drukowanie
  • 85.51.Z Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych
  • 85.59.B Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane
  • 85.60.Z Działalność wspomagająca edukację
  • 96.09.Z Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana
  • 47.99.Z Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami
  • 58.19.Z Pozostała działalność wydawnicza

Złożone sprawozdania finansowe

  • od 03.04.2023 do 31.12.2023 — złożone 05.07.2024
  • od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 24.06.2025
  • od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 23.06.2026

Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 21.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Fundacja Dwóch Serc

Jaki jest NIP firmy Fundacja Dwóch Serc?

NIP firmy Fundacja Dwóch Serc to 5214013379. KRS: 0001028832.

Czy firma Fundacja Dwóch Serc ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Fundacja Dwóch Serc nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Gdzie znajduje się firma Fundacja Dwóch Serc?

Adres rejestrowy: UL. BOBROWIECKA, 10 63.

Czy Fundacja Dwóch Serc działa w mieście Warszawa?

Tak, siedziba Fundacja Dwóch Serc mieści się w mieście Warszawa. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Podobne firmy w Warszawa – WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI