Fundacja Dom Na Górce
FUNDACJA DOM NA GÓRCE
Fundacja Dom Na Górce z siedzibą w mieście Płock. Numer NIP firmy to 7743267106, KRS 0000961636. Adres rejestrowy: UL. WYGON, 13. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Fundacja Dom Na Górce, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Fundacja Dom Na Górce.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Niezarejestrowanysprawdzone 10.10.2026
- W KRS od
- 21.03.20224 lata na rynku
- Forma prawna
- Fundacja
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 10.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Fundacja Dom Na Górce
Jaki jest NIP firmy Fundacja Dom Na Górce?
NIP firmy Fundacja Dom Na Górce to 7743267106. KRS: 0000961636.
Czy firma Fundacja Dom Na Górce ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Fundacja Dom Na Górce nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Fundacja Dom Na Górce?
Adres rejestrowy: UL. WYGON, 13.
Czy Fundacja Dom Na Górce działa w mieście Płock?
Tak, siedziba Fundacja Dom Na Górce mieści się w mieście Płock. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Fundacja Dom Na Górce jest czynnym podatnikiem VAT?
Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów status firmy Fundacja Dom Na Górce (NIP 7743267106) to: niezarejestrowany. Stan na 10.10.2026.
Podobne firmy w Płock
Stowarzyszenie Nowoczesna I Innowacyjna Edukacja
NIP 7743218869 · Płock
Oratorium Im. Św. Dominika Savio
NIP 7742539488 · Płock
Fundacja Szkarłatna Róża
NIP 7743253736 · Płock
Pik Ii Dzwonek Spółka Komandytowa
NIP 7743239535 · Płock
Sklep Cyfrowy
NIP 7743259609 · Płock
Stowarzyszenie Trakt
NIP 7743250637 · Płock
Fundacja "Alium Vultus" W Likwidacji
NIP 7743257645 · Płock
Gaz-Jar
NIP 7743227437 · Płock
Lewandpol Chełm
NIP 7743277027 · Płock
Jb Team
NIP 7743245240 · Płock