Forbox Storage

FORBOX STORAGE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

✓ Aktywny VAT 📍 Poznań
NIP 7792568428 KRS 0001094505 REGON 52808442000000 Adres UL. KAZIMIERZA JAROCHOWSKIEGO, 59 2

Forbox Storage z siedzibą w mieście Poznań działa pod kodem PKD 52.10.B. Numer NIP firmy to 7792568428, KRS 0001094505, REGON 52808442000000. Adres rejestrowy: UL. KAZIMIERZA JAROCHOWSKIEGO, 59 2. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Forbox Storage, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Forbox Storage.

Sprawdź firmę przed współpracą

Status VAT
Czynnysprawdzone 04.10.2026
W KRS od
14.03.20242 lata na rynku
Kapitał zakładowy
10 000 PLN
Forma prawna
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Sprawozdania finansowe
złożone za 2 okresyostatnie za 2025
Czas trwania
Nieoznaczony

Zakres działalności według KRS

  • 52.10.B Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów
  • 77.39.Z Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane
  • 52.29.C Działalność pozostałych agencji transportowych
  • 52.21.Z Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy
  • 52.24.C Przeładunek towarów w pozostałych punktach przeładunkowych
  • 77.11.Z Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek
  • 77.12.Z Wynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 77.21.Z Wypożyczanie i dzierżawa sprzętu rekreacyjnego i sportowego
  • 77.22.Z Wypożyczanie kaset wideo, płyt cd, dvd itp.
  • 77.29.Z Wypożyczanie i dzierżawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego

Złożone sprawozdania finansowe

  • od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 12.03.2025
  • od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 13.04.2026

Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 04.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Forbox Storage

Jaki jest NIP firmy Forbox Storage?

NIP firmy Forbox Storage to 7792568428. KRS: 0001094505. REGON: 52808442000000.

Czy firma Forbox Storage ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Forbox Storage nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Gdzie znajduje się firma Forbox Storage?

Adres rejestrowy: UL. KAZIMIERZA JAROCHOWSKIEGO, 59 2.

Czy Forbox Storage działa w mieście Poznań?

Tak, siedziba Forbox Storage mieści się w mieście Poznań. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Czy firma Forbox Storage jest czynnym podatnikiem VAT?

Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Forbox Storage (NIP 7792568428) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 04.10.2026.

Podobne firmy w Poznań – MAGAZYNOWANIE I PRZECHOWYWANIE POZOSTAŁYCH TOWARÓW