Foods Group International
FOODS GROUP INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Foods Group International z siedzibą w mieście Lublin działa pod kodem PKD 46.32.Z. Numer NIP firmy to 7123330721, KRS 0000663181, REGON 36654372500000. Adres rejestrowy: UL. MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ, 3 27. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Foods Group International, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Foods Group International.
Sprawdź firmę przed współpracą
- W KRS od
- 10.02.20179 lat na rynku
- Kapitał zakładowy
- 5 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 4 okresyostatnie za 2020
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
46.32.ZSprzedaż hurtowa mięsa i wyrobów z mięsa46Handel hurtowy, z wyłączeniem handlu pojazdami samochodowymi47Handel detaliczny, z wyłączeniem handlu detalicznego pojazdami samochodowymi49Transport lądowy oraz transport rurociągowy56Działalność usługowa związana z wyżywieniem70Działalność firm centralnych (head offices); doradztwo związane z zarządzaniem77Wynajem i dzierżawa82Działalność związana z administracyjną obsługą biura i pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej
Złożone sprawozdania finansowe
- od 10.02.2017 do 31.12.2017 — złożone 24.07.2019
- od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 05.09.2019
- od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 14.07.2021
- od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 14.07.2021
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 20.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Foods Group International
Jaki jest NIP firmy Foods Group International?
NIP firmy Foods Group International to 7123330721. KRS: 0000663181. REGON: 36654372500000.
Czy firma Foods Group International ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Foods Group International nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Foods Group International?
Adres rejestrowy: UL. MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ, 3 27.
Czy Foods Group International działa w mieście Lublin?
Tak, siedziba Foods Group International mieści się w mieście Lublin. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Podobne firmy w Lublin – SPRZEDAŻ HURTOWA MIĘSA I WYROBÓW Z MIĘSA
Lerosa
NIP 9462686717 · Lublin
Wina Halabis
NIP 9462639907 · Lublin
Drobix
NIP 7272832474 · Łódź
Firma Hanlowo-Usługowa "Margo" K.Baran, M.Kitliński Spółka Jawna
NIP 8121776927 · Garbatka Długa
Pol - Mięs
NIP 7722304523 · Łowicz
Agritrade-Poland
NIP 5792264816 · Nowy Dwór Gdański
Balzer Food
NIP 5242899969 · Warszawa
Prodrob" Jarosław Steblik Spółka Jawna
NIP 8992223841 · Wrocław
Best Food
NIP 5662017060 · Kraszewo
Markus Eurodystrybucja
NIP 6412540594 · Ruda Śląska