Fast Oil Gadomski Choroś Spółka Jawna
FAST OIL GADOMSKI CHOROŚ SPÓŁKA JAWNA
Fast Oil Gadomski Choroś Spółka Jawna z siedzibą w mieście Mława działa pod kodem PKD 47.30.Z. Numer NIP firmy to 5690002863, KRS 0000003805, REGON 00271789000000. Adres rejestrowy: BATOREGO, 2 A. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Fast Oil Gadomski Choroś Spółka Jawna, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Fast Oil Gadomski Choroś Spółka Jawna.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 11.10.2026
- W KRS od
- 28.03.200125 lat na rynku
- Forma prawna
- Spółka jawna
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 25 okresówostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
47.30.ZSprzedaż detaliczna paliw do pojazdów silnikowych46.81.ZSprzedaż hurtowa paliw stałych, ciekłych, gazowych oraz produktów pochodnych47.81.ZSprzedaż detaliczna pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli46.71.ZSprzedaż hurtowa pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli46.72.ZSprzedaż hurtowa części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli49.41.ZTransport drogowy towarów52.21.BPozostała działalność usługowa wspomagająca transport lądowy52.26.ZPozostała działalność usługowa wspomagająca transport
Złożone sprawozdania finansowe
- 01.01.2001r. - 31.12.2001r. — złożone 12.07.2002
- 01.01.2002r.-31.12.2002r. — złożone 21.07.2003
- 01.01.2003r. - 31.12.2003r. — złożone 20.07.2004
- 2004r. — złożone 19.09.2005
- 2005r. — złożone 30.08.2006
- 2006r. — złożone 02.08.2007
- 2007r — złożone 14.07.2008
- 2008r. — złożone 03.08.2009
- 2009r. — złożone 11.10.2010
- 2010r. — złożone 13.07.2011
- 2011r. — złożone 04.07.2012
- 2012r. — złożone 11.06.2013
- od 01.01.2013 do 31.12.2013 — złożone 11.07.2014
- od 01.01.2014 do 31.12.2014 — złożone 28.04.2015
- od 01.01.2015 do 31.12.2015 — złożone 25.04.2016
- od 01.01.2016 do 31.12.2016 — złożone 24.04.2017
- od 01.01.2017 do 31.12.2017 — złożone 27.04.2018
- od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 08.05.2019
- od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 22.05.2020
- od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 11.05.2021
- od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 27.04.2022
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 21.04.2023
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 23.04.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 11.04.2025
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 10.06.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 11.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Fast Oil Gadomski Choroś Spółka Jawna
Jaki jest NIP firmy Fast Oil Gadomski Choroś Spółka Jawna?
NIP firmy Fast Oil Gadomski Choroś Spółka Jawna to 5690002863. KRS: 0000003805. REGON: 00271789000000.
Czy firma Fast Oil Gadomski Choroś Spółka Jawna ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Fast Oil Gadomski Choroś Spółka Jawna nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Fast Oil Gadomski Choroś Spółka Jawna?
Adres rejestrowy: BATOREGO, 2 A.
Czy Fast Oil Gadomski Choroś Spółka Jawna działa w mieście Mława?
Tak, siedziba Fast Oil Gadomski Choroś Spółka Jawna mieści się w mieście Mława. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Fast Oil Gadomski Choroś Spółka Jawna jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Fast Oil Gadomski Choroś Spółka Jawna (NIP 5690002863) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 11.10.2026.
Podobne firmy w Mława – SPRZEDAŻ DETALICZNA PALIW DO POJAZDÓW SILNIKOWYCH NA STACJACH PALIW
Ekopal" Spółka Handlowo-Usługowa R. Batorski, A. Batorski Spółka Jawna
NIP 9181703708 · Gródki
Fuel
NIP 6121858564 · Godzieszów
Perfect Partner
NIP 7861698833 · Środa Wielkopolska
Hil-Gaz Paweł Hildebrański
NIP 7842533580 · Gniezno
Petro-Tank" Spółka Jawna Czajczyńscy
NIP 6180043906 · Fabianów
Bpj
NIP 5783135858 · Elbląg
Halfar" Spółka Jawna Jarosław I Sylwester Halfar
NIP 6471775293 · Wodzisław Śląski
Eco-Oil
NIP 8522595580 · Szczecin
Erkadu
NIP 6812088146 · Pcim
Medax
NIP 7711000995 · Kruszów