Fast Gritblasting

FAST GRITBLASTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

✓ Aktywny VAT 📍 Gdynia
NIP 9581391359 KRS 0000063669 REGON 19260548700000 Adres UL. KADŁUBOWCÓW, 2

Fast Gritblasting z siedzibą w mieście Gdynia działa pod kodem PKD 33.15.Z. Numer NIP firmy to 9581391359, KRS 0000063669, REGON 19260548700000. Adres rejestrowy: UL. KADŁUBOWCÓW, 2. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Fast Gritblasting, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Fast Gritblasting.

Sprawdź firmę przed współpracą

Status VAT
Czynnysprawdzone 13.10.2026
W KRS od
21.11.200124 lata na rynku
Kapitał zakładowy
31 860 000 PLN
Forma prawna
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Sprawozdania finansowe
złożone za 25 okresówostatnie za 2025
Czas trwania
Nieoznaczony

Zakres działalności według KRS

  • 33.15.Z Naprawa i konserwacja statków i łodzi
  • 25.11.Z Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
  • 25.61.Z Obróbka metali i nakładanie powłok na metale
  • 25.62.Z Obróbka mechaniczna elementów metalowych
  • 30.11.Z Produkcja statków i konstrukcji pływających
  • 42.91.Z Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej
  • 43.34.Z Malowanie i szklenie
  • 52.10.B Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów
  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi
  • 77.39.Z Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane

Złożone sprawozdania finansowe

  • 2001r. — złożone 29.10.2002
  • 01.01.2002r. - 31.12.2002r. — złożone 26.07.2003
  • od 1 stycznia 2003r. do 31 grudnia 2003r. — złożone 24.06.2004
  • 01.01.2004r. - 31.12.2004r. — złożone 22.04.2005
  • 01.01.02005 r. - 31.12.2005 r. — złożone 04.04.2006
  • 01.01.-31.12.2006 r. — złożone 05.04.2007
  • 01.01.2007 - 31.12.2007 — złożone 22.04.2008
  • od 01.01.2008r. do 31.12.2008r. — złożone 22.04.2009
  • od 01.01.2009 r. do 31.12.2009 r. — złożone 25.05.2010
  • 01.01.2010 - 31.12.2010 — złożone 13.05.2011
  • od 01.01.2011r. do 31.12.2011r. — złożone 06.06.2012
  • od 01.01.2012r. do 31.12.2012r. — złożone 03.06.2013
  • od 01.01.2013 do 31.12.2013 — złożone 23.04.2014
  • od 01.01.2014 do 31.12.2014 — złożone 19.05.2015
  • od 01.01.2015 do 31.12.2015 — złożone 17.05.2016
  • od 01.01.2016 do 31.12.2016 — złożone 17.05.2017
  • od 01.01.2017 do 31.12.2017 — złożone 08.06.2018
  • od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 05.06.2019
  • od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 23.06.2020
  • od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 05.10.2021
  • od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 10.10.2022
  • od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 19.07.2023
  • od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 03.07.2024
  • od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 14.07.2025
  • od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 01.07.2026

Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 13.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Fast Gritblasting

Jaki jest NIP firmy Fast Gritblasting?

NIP firmy Fast Gritblasting to 9581391359. KRS: 0000063669. REGON: 19260548700000.

Czy firma Fast Gritblasting ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Fast Gritblasting nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Gdzie znajduje się firma Fast Gritblasting?

Adres rejestrowy: UL. KADŁUBOWCÓW, 2.

Czy Fast Gritblasting działa w mieście Gdynia?

Tak, siedziba Fast Gritblasting mieści się w mieście Gdynia. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Czy firma Fast Gritblasting jest czynnym podatnikiem VAT?

Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Fast Gritblasting (NIP 9581391359) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 13.10.2026.

Podobne firmy w Gdynia – NAPRAWA I KONSERWACJA STATKÓW I ŁODZI