Faraway Hometown
FARAWAY HOMETOWN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Faraway Hometown z siedzibą w mieście Warszawa działa pod kodem PKD 47.91.Z. Numer NIP firmy to 5214000307, KRS 0001012571, REGON 52415353100000. Adres rejestrowy: UL. JULIANA URSYNA NIEMCEWICZA, 7/9 425. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Faraway Hometown, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Faraway Hometown.
Sprawdź firmę przed współpracą
- wykreślenie z rejestru VAT (2025-03-10)
- Status VAT
- Niezarejestrowany — wykreślony 2025-03-10sprawdzone 28.09.2026
- W KRS od
- 11.01.20233 lata na rynku
- Kapitał zakładowy
- 5 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 1 okresostatnie za 2023
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
47.91.ZSprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub internet46.41.ZSprzedaż hurtowa wyrobów tekstylnych46.42.ZSprzedaż hurtowa odzieży i obuwia46.43.ZSprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego46.45.ZSprzedaż hurtowa perfum i kosmetyków46.48.ZSprzedaż hurtowa zegarków, zegarów i biżuterii46.52.ZSprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niego47.99.ZPozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami
Złożone sprawozdania finansowe
- od 11.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 29.07.2024
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 28.09.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Faraway Hometown
Jaki jest NIP firmy Faraway Hometown?
NIP firmy Faraway Hometown to 5214000307. KRS: 0001012571. REGON: 52415353100000.
Czy firma Faraway Hometown ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Faraway Hometown nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Faraway Hometown?
Adres rejestrowy: UL. JULIANA URSYNA NIEMCEWICZA, 7/9 425.
Czy Faraway Hometown działa w mieście Warszawa?
Tak, siedziba Faraway Hometown mieści się w mieście Warszawa. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Faraway Hometown jest czynnym podatnikiem VAT?
Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów status firmy Faraway Hometown (NIP 5214000307) to: niezarejestrowany. Stan na 28.09.2026.
Podobne firmy w Warszawa – SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET
Rets
NIP 5213853829 · Warszawa
Law.Book
NIP 5272705243 · Warszawa
Care Center Sara
NIP 5252354527 · Warszawa
Gbs
NIP 5242912291 · Warszawa
Salio Med
NIP 5272967345 · Warszawa
Healthylab
NIP 5252838886 · Warszawa
Ppe
NIP 5213707789 · Warszawa
Trifactee
NIP 5213978086 · Warszawa
Mamy Styl
NIP 5170429845 · Warszawa
Galeria Fotografii Polskiej
NIP 9522216459 · Warszawa