Euro.Plus

EURO.PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

📍 Zaścianki
NIP 9662106481 KRS 0000635601 REGON 36534055200000 Adres UL. KASZTELAŃSKA, 27

Euro.Plus z siedzibą w mieście Zaścianki działa pod kodem PKD 70.10.Z. Numer NIP firmy to 9662106481, KRS 0000635601, REGON 36534055200000. Adres rejestrowy: UL. KASZTELAŃSKA, 27. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Euro.Plus, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Euro.Plus.

Sprawdź firmę przed współpracą

W KRS od
06.09.201610 lat na rynku
Kapitał zakładowy
5 000 PLN
Forma prawna
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Sprawozdania finansowe
złożone za 10 okresówostatnie za 2025
Czas trwania
Nieoznaczony

Zakres działalności według KRS

  • 70.10.Z Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów, z wyłączeniem holdingów finansowych

Złożone sprawozdania finansowe

  • od 03.09.2016 do 31.12.2016 — złożone 07.02.2018
  • od 01.01.2017 do 31.12.2017 — złożone 13.05.2019
  • od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 09.10.2020
  • od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 26.05.2021
  • od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 13.10.2021
  • od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 30.06.2022
  • od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 03.07.2023
  • od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 29.03.2024
  • od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 02.07.2025
  • od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 10.07.2026

Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 24.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Euro.Plus

Jaki jest NIP firmy Euro.Plus?

NIP firmy Euro.Plus to 9662106481. KRS: 0000635601. REGON: 36534055200000.

Czy firma Euro.Plus ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Euro.Plus nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Gdzie znajduje się firma Euro.Plus?

Adres rejestrowy: UL. KASZTELAŃSKA, 27.

Czy Euro.Plus działa w mieście Zaścianki?

Tak, siedziba Euro.Plus mieści się w mieście Zaścianki. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Podobne firmy w Zaścianki – DZIAŁALNOŚĆ FIRM CENTRALNYCH (HEAD OFFICES) I HOLDINGÓW, Z WYŁĄCZENIEM HOLDINGÓW FINANSOWYCH