Europejska Klinika Cukrzycy
EUROPEJSKA KLINIKA CUKRZYCY
Europejska Klinika Cukrzycy z siedzibą w mieście Dąbrowa Górnicza. Numer NIP firmy to 6292467741, KRS 0000474362, REGON 243346115. Adres rejestrowy: BUDOWLANYCH 11, 41-303 DĄBROWA GÓRNICZA. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Europejska Klinika Cukrzycy, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Europejska Klinika Cukrzycy.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 11.10.2026
- W KRS od
- 22.08.201313 lat na rynku
- Forma prawna
- Fundacja
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 12 okresówostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
47.19.ZPozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach47.29.ZSprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach47.61.ZSprzedaż detaliczna książek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach47.62.ZSprzedaż detaliczna gazet i artykułów piśmiennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach47.73.ZSprzedaż detaliczna wyrobów farmaceutycznych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach47.75.ZSprzedaż detaliczna kosmetyków i artykułów toaletowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach58Działalność wydawnicza70.21.ZStosunki międzyludzkie (public relations) i komunikacja74.30.ZDziałalność związana z tłumaczeniami
Złożone sprawozdania finansowe
- od 27.06.2013 do 31.12.2014 — złożone 30.03.2015
- od 01.01.2015 do 31.12.2015 — złożone 24.05.2016
- od 01.01.2016 do 31.12.2016 — złożone 21.03.2017
- od 01.01.2017 do 31.12.2017 — złożone 12.07.2018
- od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 12.07.2019
- od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 12.07.2020
- od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 29.06.2021
- od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 26.07.2022
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 19.06.2023
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 30.06.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 24.06.2025
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 25.06.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 11.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Europejska Klinika Cukrzycy
Jaki jest NIP firmy Europejska Klinika Cukrzycy?
NIP firmy Europejska Klinika Cukrzycy to 6292467741. KRS: 0000474362. REGON: 243346115.
Czy firma Europejska Klinika Cukrzycy ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Europejska Klinika Cukrzycy nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Europejska Klinika Cukrzycy?
Adres rejestrowy: BUDOWLANYCH 11, 41-303 DĄBROWA GÓRNICZA.
Czy Europejska Klinika Cukrzycy działa w mieście Dąbrowa Górnicza?
Tak, siedziba Europejska Klinika Cukrzycy mieści się w mieście Dąbrowa Górnicza. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Europejska Klinika Cukrzycy jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Europejska Klinika Cukrzycy (NIP 6292467741) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 11.10.2026.
Podobne firmy w Dąbrowa Górnicza
Adamczyk I Syn
NIP 6292261117 · Dąbrowa Górnicza
Pz Trade
NIP 6292464688 · Dąbrowa Górnicza
Bitrodex
NIP 6443520664 · Dąbrowa Górnicza
Zuzmar - Grupa Inwestycyjna
NIP 6292359916 · Dąbrowa Górnicza
Waterproof Polska
NIP 6252446922 · Dąbrowa Górnicza
Stalprofil" Spółka Akcyjna
NIP 6290012166 · Dąbrowa Górnicza
Gomex Bhp
NIP 6290011126 · Dąbrowa Górnicza
Top Mk
NIP 6783187206 · Dąbrowa Górnicza
Piotr Wytrwał Usługi Rzeczoznawcze
NIP 6443576512 · Dąbrowa Górnicza
Golczyk Magni Pila Portantes Spółka Jawna
NIP 6272746320 · Dąbrowa Górnicza