Euro - Cars

EURO - CARS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

📍 Warszawa
NIP 7010667933 KRS 0000664621 REGON 36660378100000

Euro - Cars z siedzibą w mieście Warszawa działa pod kodem PKD 45.11.Z. Numer NIP firmy to 7010667933, KRS 0000664621, REGON 36660378100000. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Euro - Cars, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Euro - Cars.

Sprawdź firmę przed współpracą

W KRS od
20.02.20179 lat na rynku
Kapitał zakładowy
5 000 PLN
Forma prawna
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Czas trwania
Nieoznaczony

Zakres działalności według KRS

  • 45.11.Z Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek

Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 24.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Euro - Cars

Jaki jest NIP firmy Euro - Cars?

NIP firmy Euro - Cars to 7010667933. KRS: 0000664621. REGON: 36660378100000.

Czy firma Euro - Cars ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Euro - Cars nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Czy Euro - Cars działa w mieście Warszawa?

Tak, siedziba Euro - Cars mieści się w mieście Warszawa. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Podobne firmy w Warszawa – SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I FURGONETEK