Esperim Technology
ESPERIM TECHNOLOGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Esperim Technology z siedzibą w mieście Opole działa pod kodem PKD 63.11.Z. Numer NIP firmy to 7543349791, KRS 0000966967, REGON 52177058800000. Adres rejestrowy: UL. TECHNOLOGICZNA, 2. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Esperim Technology, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Esperim Technology.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 27.09.2026
- W KRS od
- 14.04.20224 lata na rynku
- Kapitał zakładowy
- 100 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 4 okresyostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
63.11.ZPrzetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność62Działalność związana z oprogramowaniem i doradztwem w zakresie informatyki oraz działalność powiązana63Działalność usługowa w zakresie informacji
Złożone sprawozdania finansowe
- od 15.04.2022 do 31.12.2022 — złożone 17.05.2023
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 15.05.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 28.02.2025
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 30.06.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 27.09.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Esperim Technology
Jaki jest NIP firmy Esperim Technology?
NIP firmy Esperim Technology to 7543349791. KRS: 0000966967. REGON: 52177058800000.
Czy firma Esperim Technology ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Esperim Technology nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Esperim Technology?
Adres rejestrowy: UL. TECHNOLOGICZNA, 2.
Czy Esperim Technology działa w mieście Opole?
Tak, siedziba Esperim Technology mieści się w mieście Opole. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Esperim Technology jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Esperim Technology (NIP 7543349791) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 27.09.2026.
Podobne firmy w Opole – PRZETWARZANIE DANYCH; ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI (HOSTING) I PODOBNA DZIAŁALNOŚĆ
Europpa
NIP 5862386767 · Gdynia
Ipo Eu
NIP 7792517684 · Poznań
Iine Systems Spółka Akcyjna
NIP 1182224880 · Warszawa
Hub360
NIP 5223150503 · Warszawa
Emari
NIP 1251689287 · Wołomin
Proteus Networks
NIP 9691650796 · Gliwice
Fordrivers
NIP 9442248977 · Kraków
Go Far
NIP 9571032044 · Gdańsk
Strzemiński Spółka Komandytowa
NIP 5252560793 · Warszawa
Ecommercy Digital
NIP 7822918756 · Poznań