Erka Agnieszka Kunca Spółka Komandytowo-Akcyjna
ERKA AGNIESZKA KUNCA SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA
Erka Agnieszka Kunca Spółka Komandytowo-Akcyjna z siedzibą w mieście Warszawa działa pod kodem PKD 96.09.Z. Numer NIP firmy to 1133059866, KRS 0000973297, REGON 522119547. Adres rejestrowy: OLSZOWA 8/55, 03-720 WARSZAWA. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Erka Agnieszka Kunca Spółka Komandytowo-Akcyjna, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Erka Agnieszka Kunca Spółka Komandytowo-Akcyjna.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 17.10.2026
- W KRS od
- 26.05.20224 lata na rynku
- Kapitał zakładowy
- 50 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka komandytowo-akcyjna
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 4 okresyostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
96.09.ZPozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana49.41.ZTransport drogowy towarów59.11.ZDziałalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych77.29.ZWypożyczanie i dzierżawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego73.20.ZBadanie rynku i opinii publicznej90.02.ZDziałalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych68.20.ZWynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi91.02.ZDziałalność muzeów77.40.ZDzierżawa własności intelektualnej i podobnych produktów, z wyłączeniem prac chronionych prawem autorskim73.11.ZDziałalność agencji reklamowych
Złożone sprawozdania finansowe
- od 26.05.2022 do 31.12.2022 — złożone 11.07.2023
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 28.06.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 13.06.2025
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 09.07.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 17.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Erka Agnieszka Kunca Spółka Komandytowo-Akcyjna
Jaki jest NIP firmy Erka Agnieszka Kunca Spółka Komandytowo-Akcyjna?
NIP firmy Erka Agnieszka Kunca Spółka Komandytowo-Akcyjna to 1133059866. KRS: 0000973297. REGON: 522119547.
Czy firma Erka Agnieszka Kunca Spółka Komandytowo-Akcyjna ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Erka Agnieszka Kunca Spółka Komandytowo-Akcyjna nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Erka Agnieszka Kunca Spółka Komandytowo-Akcyjna?
Adres rejestrowy: OLSZOWA 8/55, 03-720 WARSZAWA.
Czy Erka Agnieszka Kunca Spółka Komandytowo-Akcyjna działa w mieście Warszawa?
Tak, siedziba Erka Agnieszka Kunca Spółka Komandytowo-Akcyjna mieści się w mieście Warszawa. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Erka Agnieszka Kunca Spółka Komandytowo-Akcyjna jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Erka Agnieszka Kunca Spółka Komandytowo-Akcyjna (NIP 1133059866) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 17.10.2026.
Podobne firmy w Warszawa – POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
Area Capital
NIP 5242787207 · Warszawa
Jcp Vert
NIP 9562304767 · Warszawa
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Najlepszych Kosmetologów
NIP 5252801185 · Warszawa
Mjk 19
NIP 5213982604 · Warszawa
Perezagruzka
NIP 7011152579 · Warszawa
Tanie Ladowanie
NIP 7831861820 · Warszawa
Mjk 12
NIP 5213887679 · Warszawa
Matpol Ochrona 7
NIP 5214064572 · Warszawa
Cajio
NIP 5223119605 · Warszawa
Vadimax Profit
NIP 5252620992 · Warszawa