Energy Solutions

ENERGY SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

✓ Aktywny VAT 📍 Tarnów
NIP 8733087805 KRS 0000245582 REGON 12013991400000 Adres UL. WIESŁAWA WODY, 27

Energy Solutions z siedzibą w mieście Tarnów działa pod kodem PKD 43.21.Z. Numer NIP firmy to 8733087805, KRS 0000245582, REGON 12013991400000. Adres rejestrowy: UL. WIESŁAWA WODY, 27. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Energy Solutions, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Energy Solutions.

Sprawdź firmę przed współpracą

Status VAT
Czynnysprawdzone 25.10.2026
W KRS od
15.12.200520 lat na rynku
Kapitał zakładowy
252 000 PLN
Forma prawna
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Sprawozdania finansowe
złożone za 18 okresówostatnie za 2024
Czas trwania
Nieoznaczony

Zakres działalności według KRS

  • 43.21.Z Wykonywanie instalacji elektrycznych
  • 06.10.Z Górnictwo ropy naftowej
  • 06.20.Z Górnictwo gazu ziemnego
  • 27.12.Z Produkcja aparatury rozdzielczej i sterowniczej energii elektrycznej
  • 27.90.Z Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego
  • 42 Roboty związane z budową obiektów inżynierii lądowej i wodnej
  • 33.12.Z Naprawa i konserwacja maszyn
  • 33.14.Z Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych
  • 33.20.Z Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia
  • 41 Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków

Złożone sprawozdania finansowe

  • 25.11.2005 r. - 31.12.2006 r. — złożone 04.10.2007
  • 01.01.2008-31.12.2008 — złożone 04.09.2012
  • 01.01.2009-31.12.2009 — złożone 04.09.2012
  • 01.01.2010-31.12.2010 — złożone 04.09.2012
  • 01.01.2011 - 31.12.2011 — złożone 10.04.2013
  • od 01.01.2013 do 31.12.2013 — złożone 18.11.2014
  • od 01.01.2012 do 31.12.2012 — złożone 18.11.2014
  • od 01.01.2014 do 31.12.2014 — złożone 11.04.2016
  • od 01.01.2015 do 31.12.2015 — złożone 29.07.2016
  • od 01.01.2016 do 31.12.2016 — złożone 14.08.2017
  • od 01.01.2017 do 31.12.2017 — złożone 13.07.2018
  • od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 30.06.2019
  • od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 16.09.2020
  • od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 09.09.2021
  • od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 13.09.2022
  • od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 17.04.2023
  • od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 04.07.2024
  • od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 15.07.2025

Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 25.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Energy Solutions

Jaki jest NIP firmy Energy Solutions?

NIP firmy Energy Solutions to 8733087805. KRS: 0000245582. REGON: 12013991400000.

Czy firma Energy Solutions ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Energy Solutions nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Gdzie znajduje się firma Energy Solutions?

Adres rejestrowy: UL. WIESŁAWA WODY, 27.

Czy Energy Solutions działa w mieście Tarnów?

Tak, siedziba Energy Solutions mieści się w mieście Tarnów. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Czy firma Energy Solutions jest czynnym podatnikiem VAT?

Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Energy Solutions (NIP 8733087805) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 25.10.2026.

Podobne firmy w Tarnów – WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH