Energos Schlitt
ENERGOS SCHLITT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Energos Schlitt z siedzibą w mieście Toruń działa pod kodem PKD 71.20.B. Numer NIP firmy to 8790007873, KRS 0000067170, REGON 87021267100000. Adres rejestrowy: ŁYSKOWSKIEGO, 29/35. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Energos Schlitt, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Energos Schlitt.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 22.10.2026
- W KRS od
- 30.11.200124 lata na rynku
- Kapitał zakładowy
- 50 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 25 okresówostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
71.20.BPozostałe badania i analizy techniczne43.29.ZWykonywanie pozostałych instalacji budowlanych43.39.ZWykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych46.90.ZSprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana71.12.ZDziałalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne82.99.ZPozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowana43.22.ZWykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych41.20.ZRoboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych71.11.ZDziałalność w zakresie architektury
Złożone sprawozdania finansowe
- 1.01. - 31.12.2001 — złożone 28.11.2002
- 01.01.2002 - 31.12.2002 — złożone 22.10.2003
- 01.01.2003r.-31.12.2003r. — złożone 09.11.2004
- 01.01.2004 r.-31.12.2004 r. — złożone 25.10.2005
- 01.01.2005 r. - 31.12.2005 r. — złożone 25.05.2006
- 1.01.2006 r. - 31.12.2006 — złożone 12.07.2007
- 01.01.2007 r.-31.12.2007 r. — złożone 05.08.2008
- 01.01.2008 - 31.12.2008 — złożone 29.09.2009
- 01.01.2009 - 31.12.2009 — złożone 13.07.2010
- 01.01.2010 r.-31.12.2010 r. — złożone 01.08.2011
- 01.01.2011-31.12.2011 — złożone 03.07.2012
- 01.01.2012 - 31.12.2012 — złożone 03.10.2013
- od 01.01.2013 do 31.12.2013 — złożone 08.07.2014
- od 01.01.2014 do 31.12.2014 — złożone 17.07.2015
- od 01.01.2015 do 31.12.2015 — złożone 28.07.2016
- od 01.01.2016 do 31.12.2016 — złożone 18.05.2017
- od 01.01.2017 do 31.12.2017 — złożone 30.07.2018
- od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 28.06.2019
- od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 22.06.2020
- od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 21.06.2021
- od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 08.06.2022
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 29.06.2023
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 26.06.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 16.06.2025
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 23.06.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 22.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Energos Schlitt
Jaki jest NIP firmy Energos Schlitt?
NIP firmy Energos Schlitt to 8790007873. KRS: 0000067170. REGON: 87021267100000.
Czy firma Energos Schlitt ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Energos Schlitt nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Energos Schlitt?
Adres rejestrowy: ŁYSKOWSKIEGO, 29/35.
Czy Energos Schlitt działa w mieście Toruń?
Tak, siedziba Energos Schlitt mieści się w mieście Toruń. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Energos Schlitt jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Energos Schlitt (NIP 8790007873) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 22.10.2026.
Podobne firmy w Toruń – POZOSTAŁE BADANIA I ANALIZY TECHNICZNE
Appscar
NIP 9571099278 · Gdynia
Nielsen Media Services Poland
NIP 5272915437 · Warszawa
Auto-Center
NIP 6722083582 · Białogard
Sonic-Lab
NIP 5691905461 · Kuklin
Certification Center "Medstandart
NIP 8971902040 · Wrocław
Diagneo
NIP 6351798742 · Orzesze
Lowdus
NIP 5272767847 · Warszawa
Skp 92
NIP 5242768279 · Warszawa
Okam Trans
NIP 9223075152 · Szczebrzeszyn
Auto-Test" Małgorzata Pniewska Spółka Komandytowa
NIP 5671871724 · Płońsk