Elephant Bud

ELEPHANT BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

VAT: niezarejestrowany 📍 Łódź
NIP 9471985052 KRS 0000548840 REGON 36105647500000 Adres UL. TELEWIZYJNA, 1

Elephant Bud z siedzibą w mieście Łódź działa pod kodem PKD 43.39.Z. Numer NIP firmy to 9471985052, KRS 0000548840, REGON 36105647500000. Adres rejestrowy: UL. TELEWIZYJNA, 1. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Elephant Bud, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Elephant Bud.

Sprawdź firmę przed współpracą

Status VAT
Niezarejestrowanysprawdzone 29.09.2026
W KRS od
19.03.201511 lat na rynku
Kapitał zakładowy
5 000 PLN
Forma prawna
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Sprawozdania finansowe
złożone za 8 okresówostatnie za 2024
Czas trwania
Nieoznaczony

Zakres działalności według KRS

  • 43.39.Z Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych
  • 43 Roboty budowlane specjalistyczne
  • 42 Roboty związane z budową obiektów inżynierii lądowej i wodnej
  • 41 Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków

Złożone sprawozdania finansowe

  • od 01.01.2017 do 31.12.2017 — złożone 18.09.2019
  • od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 12.06.2020
  • od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 25.06.2020
  • od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 08.06.2021
  • od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 26.02.2022
  • od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 22.05.2023
  • od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 08.07.2025
  • od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 10.07.2025

Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 29.09.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Elephant Bud

Jaki jest NIP firmy Elephant Bud?

NIP firmy Elephant Bud to 9471985052. KRS: 0000548840. REGON: 36105647500000.

Czy firma Elephant Bud ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Elephant Bud nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Gdzie znajduje się firma Elephant Bud?

Adres rejestrowy: UL. TELEWIZYJNA, 1.

Czy Elephant Bud działa w mieście Łódź?

Tak, siedziba Elephant Bud mieści się w mieście Łódź. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Czy firma Elephant Bud jest czynnym podatnikiem VAT?

Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów status firmy Elephant Bud (NIP 9471985052) to: niezarejestrowany. Stan na 29.09.2026.

Podobne firmy w Łódź – WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH