Eeg Energy Economic Group
"EEG ENERGY ECONOMIC GROUP" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Eeg Energy Economic Group z siedzibą w mieście Warszawa działa pod kodem PKD 70.22.Z. Numer NIP firmy to 5361858445, KRS 0000323591, REGON 14170998200000. Adres rejestrowy: UL. BONIFRATERSKA, 17. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Eeg Energy Economic Group, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Eeg Energy Economic Group.
Sprawdź firmę przed współpracą
- W KRS od
- 17.02.200917 lat na rynku
- Kapitał zakładowy
- 800 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 6 okresówostatnie za 2014
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
70.22.ZPozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania70.10.ZDziałalność firm centralnych (head offices) i holdingów, z wyłączeniem holdingów finansowych69.10.ZDziałalność prawnicza69.20.ZDziałalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe42.22.ZRoboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych43.21.ZWykonywanie instalacji elektrycznych43.29.ZWykonywanie pozostałych instalacji budowlanych
Złożone sprawozdania finansowe
- od 17.02.2009 do 31.12.2009 — złożone 02.10.2015
- od 01.01.2010 do 31.12.2010 — złożone 02.10.2015
- od 01.01.2011 do 31.12.2011 — złożone 02.10.2015
- od 01.01.2012 do 31.12.2012 — złożone 02.10.2015
- od 01.01.2013 do 31.12.2013 — złożone 02.10.2015
- od 01.01.2014 do 31.12.2014 — złożone 02.10.2015
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 13.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Eeg Energy Economic Group
Jaki jest NIP firmy Eeg Energy Economic Group?
NIP firmy Eeg Energy Economic Group to 5361858445. KRS: 0000323591. REGON: 14170998200000.
Czy firma Eeg Energy Economic Group ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Eeg Energy Economic Group nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Eeg Energy Economic Group?
Adres rejestrowy: UL. BONIFRATERSKA, 17.
Czy Eeg Energy Economic Group działa w mieście Warszawa?
Tak, siedziba Eeg Energy Economic Group mieści się w mieście Warszawa. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Podobne firmy w Warszawa – POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA
Instytut Badań I Ekspertyz Sądowych
NIP 5272625917 · Warszawa
Warszawska Grupa Rozrywkowa M. Grabowski Spółka Komandytowa
NIP 5214000394 · Warszawa
Blaviken
NIP 8961576567 · Warszawa
Concept
NIP 7010382225 · Warszawa
Ballyclare
NIP 5252738311 · Warszawa
Markate Services
NIP 1132953393 · Warszawa
Eco Way
NIP 5213856621 · Warszawa
Vindorf
NIP 5342195558 · Warszawa
Mlv 102
NIP 5252654784 · Warszawa
He3 Warsaw West 1
NIP 5272864711 · Warszawa