Eco Rgs

ECO RGS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

✓ Aktywny VAT 📍 Rozalin
NIP 5213730357 KRS 0000613250 REGON 36421958700000 Adres UL. MŁOCHOWSKA, 88

Eco Rgs z siedzibą w mieście Rozalin działa pod kodem PKD 39.00.Z. Numer NIP firmy to 5213730357, KRS 0000613250, REGON 36421958700000. Adres rejestrowy: UL. MŁOCHOWSKA, 88. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Eco Rgs, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Eco Rgs.

Sprawdź firmę przed współpracą

Status VAT
Czynnysprawdzone 22.10.2026
W KRS od
15.04.201610 lat na rynku
Kapitał zakładowy
100 000 PLN
Forma prawna
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Sprawozdania finansowe
złożone za 10 okresówostatnie za 2025
Czas trwania
Nieoznaczony

Zakres działalności według KRS

  • 39.00.Z Działalność związana z rekultywacją i pozostała działalność usługowa związana z gospodarką odpadami
  • 36.0 Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody
  • 41 Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków
  • 38 Działalność związana ze zbieraniem, przetwarzaniem i unieszkodliwianiem odpadów; odzysk surowców
  • 43 Roboty budowlane specjalistyczne
  • 45 Handel hurtowy i detaliczny pojazdami samochodowymi; naprawa pojazdów samochodowych
  • 49 Transport lądowy oraz transport rurociągowy
  • 52 Magazynowanie i działalność usługowa wspomagająca transport

Złożone sprawozdania finansowe

  • od 15.04.2016 do 31.12.2016 — złożone 05.07.2018
  • od 01.01.2017 do 31.12.2017 — złożone 05.07.2018
  • od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 31.05.2019
  • od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 26.06.2020
  • od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 18.05.2021
  • od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 25.07.2022
  • od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 26.06.2023
  • od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 27.06.2024
  • od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 30.05.2025
  • od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 26.06.2026

Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 22.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Eco Rgs

Jaki jest NIP firmy Eco Rgs?

NIP firmy Eco Rgs to 5213730357. KRS: 0000613250. REGON: 36421958700000.

Czy firma Eco Rgs ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Eco Rgs nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Gdzie znajduje się firma Eco Rgs?

Adres rejestrowy: UL. MŁOCHOWSKA, 88.

Czy Eco Rgs działa w mieście Rozalin?

Tak, siedziba Eco Rgs mieści się w mieście Rozalin. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Czy firma Eco Rgs jest czynnym podatnikiem VAT?

Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Eco Rgs (NIP 5213730357) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 22.10.2026.

Podobne firmy w Rozalin – DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z REKULTYWACJĄ I POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z GOSPODARKĄ ODPADAMI