Dpsm Consulting Services

DPSM CONSULTING SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

✓ Aktywny VAT 📍 Czarnów
NIP 1231516767 KRS 0000986599 REGON 52278926500000 Adres GOŚCINIEC, 71

Dpsm Consulting Services z siedzibą w mieście Czarnów działa pod kodem PKD 73.11.Z. Numer NIP firmy to 1231516767, KRS 0000986599, REGON 52278926500000. Adres rejestrowy: GOŚCINIEC, 71. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Dpsm Consulting Services, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Dpsm Consulting Services.

Sprawdź firmę przed współpracą

Status VAT
Czynnysprawdzone 27.09.2026
W KRS od
09.08.20224 lata na rynku
Kapitał zakładowy
10 000 PLN
Forma prawna
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Sprawozdania finansowe
złożone za 2 okresyostatnie za 2023
Czas trwania
Nieoznaczony

Zakres działalności według KRS

  • 73.11.Z Działalność agencji reklamowych
  • 73.20.Z Badanie rynku i opinii publicznej
  • 45.11.Z Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek

Złożone sprawozdania finansowe

  • od 03.08.2022 do 31.12.2022 — złożone 11.07.2023
  • od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 03.11.2025

Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 27.09.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Dpsm Consulting Services

Jaki jest NIP firmy Dpsm Consulting Services?

NIP firmy Dpsm Consulting Services to 1231516767. KRS: 0000986599. REGON: 52278926500000.

Czy firma Dpsm Consulting Services ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Dpsm Consulting Services nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Gdzie znajduje się firma Dpsm Consulting Services?

Adres rejestrowy: GOŚCINIEC, 71.

Czy Dpsm Consulting Services działa w mieście Czarnów?

Tak, siedziba Dpsm Consulting Services mieści się w mieście Czarnów. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Czy firma Dpsm Consulting Services jest czynnym podatnikiem VAT?

Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Dpsm Consulting Services (NIP 1231516767) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 27.09.2026.

Podobne firmy w Czarnów – DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI REKLAMOWYCH