Dpa Trans
DPA TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Dpa Trans z siedzibą w mieście Wola Mrokowska działa pod kodem PKD 49.41.Z. Numer NIP firmy to 1231280224, KRS 0000477952, REGON 14685101200000. Adres rejestrowy: UL. REJONOWA, 4. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Dpa Trans, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Dpa Trans.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 11.10.2026
- W KRS od
- 20.09.201313 lat na rynku
- Kapitał zakładowy
- 157 300 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 12 okresówostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
49.41.ZTransport drogowy towarów45Handel hurtowy i detaliczny pojazdami samochodowymi; naprawa pojazdów samochodowych46Handel hurtowy, z wyłączeniem handlu pojazdami samochodowymi47Handel detaliczny, z wyłączeniem handlu detalicznego pojazdami samochodowymi52Magazynowanie i działalność usługowa wspomagająca transport56Działalność usługowa związana z wyżywieniem63Działalność usługowa w zakresie informacji77Wynajem i dzierżawa82Działalność związana z administracyjną obsługą biura i pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej96Pozostała indywidualna działalność usługowa49.42.ZDziałalność usługowa związana z przeprowadzkami
Złożone sprawozdania finansowe
- od 01.09.2013 do 31.12.2014 — złożone 10.04.2015
- od 01.01.2015 do 31.12.2015 — złożone 03.06.2016
- od 01.01.2016 do 31.12.2016 — złożone 07.07.2017
- od 01.01.2017 do 31.12.2017 — złożone 14.11.2018
- od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 25.06.2019
- od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 29.05.2020
- od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 09.06.2021
- od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 01.07.2022
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 11.07.2023
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 01.07.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 30.06.2025
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 01.07.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 11.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Dpa Trans
Jaki jest NIP firmy Dpa Trans?
NIP firmy Dpa Trans to 1231280224. KRS: 0000477952. REGON: 14685101200000.
Czy firma Dpa Trans ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Dpa Trans nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Dpa Trans?
Adres rejestrowy: UL. REJONOWA, 4.
Czy Dpa Trans działa w mieście Wola Mrokowska?
Tak, siedziba Dpa Trans mieści się w mieście Wola Mrokowska. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Dpa Trans jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Dpa Trans (NIP 1231280224) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 11.10.2026.
Podobne firmy w Wola Mrokowska – TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW
Ct Logistics
NIP 1231298224 · Wola Mrokowska
Rafpol Pałka Spółka Jawna
NIP 5130241383 · Czerna
Zrm Ledzińscy Spółka Jawna Tomasz Ledziński, Agnieszka Hofman
NIP 5591571730 · Świecie
Devletlioglu Trans
NIP 6462992536 · Tychy
Ruciński
NIP 6961902592 · Siedlec
Flexi International
NIP 6040167376 · Różyny
Mtsl
NIP 6751773585 · Kraków
Futura Group
NIP 8952219543 · Wrocław
Bfair
NIP 9542800256 · Mikołów
Ak Transport
NIP 7831842811 · Poznań