Dom Snd

DOM SND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

✓ Aktywny VAT 📍 Wrocław
NIP 8982244333 KRS 0000736840 REGON 38089760700000 Adres UL. ŚW. MARCINA, 12

Dom Snd z siedzibą w mieście Wrocław działa pod kodem PKD 55.20.Z. Numer NIP firmy to 8982244333, KRS 0000736840, REGON 38089760700000. Adres rejestrowy: UL. ŚW. MARCINA, 12. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Dom Snd, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Dom Snd.

Sprawdź firmę przed współpracą

Status VAT
Czynnysprawdzone 26.09.2026
W KRS od
30.07.20188 lat na rynku
Kapitał zakładowy
50 000 PLN
Forma prawna
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Sprawozdania finansowe
złożone za 8 okresówostatnie za 2025
Czas trwania
Nieoznaczony

Zakres działalności według KRS

  • 55.20.Z Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania
  • 56.10.A Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne
  • 47.19.Z Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach
  • 82.30.Z Działalność związana z organizacją targów, wystaw i kongresów
  • 91.03.Z Działalność historycznych miejsc i budynków oraz podobnych atrakcji turystycznych
  • 79 Działalność organizatorów turystyki, pośredników i agentów turystycznych oraz pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji i działalności z nią związane
  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi
  • 90.04.Z Działalność obiektów kulturalnych
  • 85.59.B Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane
  • 77.39.Z Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane

Złożone sprawozdania finansowe

  • od 08.06.2018 do 31.12.2018 — złożone 08.05.2019
  • od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 19.06.2020
  • od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 24.06.2021
  • od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 08.03.2022
  • od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 10.07.2023
  • od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 04.04.2024
  • od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 30.05.2025
  • od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 16.07.2026

Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 26.09.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Dom Snd

Jaki jest NIP firmy Dom Snd?

NIP firmy Dom Snd to 8982244333. KRS: 0000736840. REGON: 38089760700000.

Czy firma Dom Snd ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Dom Snd nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Gdzie znajduje się firma Dom Snd?

Adres rejestrowy: UL. ŚW. MARCINA, 12.

Czy Dom Snd działa w mieście Wrocław?

Tak, siedziba Dom Snd mieści się w mieście Wrocław. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Czy firma Dom Snd jest czynnym podatnikiem VAT?

Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Dom Snd (NIP 8982244333) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 26.09.2026.

Podobne firmy w Wrocław – OBIEKTY NOCLEGOWE TURYSTYCZNE I MIEJSCA KRÓTKOTRWAŁEGO ZAKWATEROWANIA