Dom I Ogród" M.M. Hanysz Spółka Jawna
"DOM I OGRÓD" M.M. HANYSZ SPÓŁKA JAWNA
Dom I Ogród" M.M. Hanysz Spółka Jawna z siedzibą w mieście Lubinicko działa pod kodem PKD 46.21.Z. Numer NIP firmy to 9271546299, KRS 0000322453, REGON 970655164. Adres rejestrowy: LUBINICKO 36, 66-200 LUBINICKO. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Dom I Ogród" M.M. Hanysz Spółka Jawna, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Dom I Ogród" M.M. Hanysz Spółka Jawna.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Dom I Ogród" M.M. Hanysz Spółka Jawna
Jaki jest NIP firmy Dom I Ogród" M.M. Hanysz Spółka Jawna?
NIP firmy Dom I Ogród" M.M. Hanysz Spółka Jawna to 9271546299. KRS: 0000322453. REGON: 970655164.
Czy firma Dom I Ogród" M.M. Hanysz Spółka Jawna ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Dom I Ogród" M.M. Hanysz Spółka Jawna nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Dom I Ogród" M.M. Hanysz Spółka Jawna?
Adres rejestrowy: LUBINICKO 36, 66-200 LUBINICKO.
Czy Dom I Ogród" M.M. Hanysz Spółka Jawna działa w mieście Lubinicko?
Tak, siedziba Dom I Ogród" M.M. Hanysz Spółka Jawna mieści się w mieście Lubinicko. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Dom I Ogród" M.M. Hanysz Spółka Jawna jest aktywnym podatnikiem VAT?
Według białej listy VAT Ministerstwa Finansów firma Dom I Ogród" M.M. Hanysz Spółka Jawna (NIP 9271546299) jest aktywnym czynnym podatnikiem VAT.
Podobne firmy w Lubinicko – PKD 46.21.Z
Globalgrass
NIP 7712783166 · Kamocin
Agrocentrum „Sochaczew”
NIP 8371871414 · Sochaczew
Spółdzielnia Mpm
NIP 8883154578 · Arciszewo
Plantator-Agro
NIP 9930245315 · Tarnów
Wmg Trade
NIP 8822135279 · Myśliszów
Matyja
NIP 7922310505 · Jarosław
Spółdzielnia Producentów Zbóż I Rzepaku "Farmer
NIP 8133649927 · Wietlin Trzeci
Dalmar
NIP 5792177193 · Nowy Dwór Gdański
Unique Product
NIP 5242836472 · Łódź
Ikbtrans
NIP 5742073327 · Krzepice