Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji I Ortopedii
DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM REHABILITACJI I ORTOPEDII SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji I Ortopedii z siedzibą w mieście Kamienna Góra działa pod kodem PKD 86.10.Z. Numer NIP firmy to 6141530335, KRS 0000143957, REGON 23113920700000. Adres rejestrowy: JANUSZA KORCZAKA, 1. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji I Ortopedii, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji I Ortopedii.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 11.10.2026
- W KRS od
- 18.12.200223 lata na rynku
- Kapitał zakładowy
- 46 141 500 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 23 okresyostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
86.10.ZDziałalność szpitali86.21.ZPraktyka lekarska ogólna86.22.ZPraktyka lekarska specjalistyczna86.90.ADziałalność fizjoterapeutyczna68.20.ZWynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi47.19.ZPozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach49.39.ZPozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany55.10.ZHotele i podobne obiekty zakwaterowania56.29.ZPozostała usługowa działalność gastronomiczna85.59.BPozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane
Złożone sprawozdania finansowe
- 23.10.2002 r. - 31.12.2003 r. — złożone 05.07.2004
- 01.01.2004 r. - 31.12.2004 r. — złożone 09.06.2005
- 01.01.2005 r. - 31.12.2005 r. — złożone 26.06.2006
- 01.01.2006 r. - 31.12.2006 r. — złożone 13.08.2007
- 01.01.2007 r. - 31.12.2007 r. — złożone 19.06.2008
- 01.01.2008 r. - 31.12.2008 r. — złożone 22.06.2009
- 01.01.2009 r. - 31.12.2009 r. — złożone 30.06.2010
- 01.01.2010 r. - 31.12.2010 r. — złożone 13.06.2011
- 01.01.2011 r. - 31.12.2011 r. — złożone 27.06.2012
- 01.01.2012 r. - 31.12.2012 r. — złożone 04.06.2013
- od 01.01.2013 do 31.12.2013 — złożone 17.07.2014
- od 01.01.2014 do 31.12.2014 — złożone 08.07.2015
- od 01.01.2015 do 31.12.2015 — złożone 29.06.2016
- od 01.01.2016 do 31.12.2016 — złożone 13.07.2017
- od 01.01.2017 do 31.12.2017 — złożone 12.07.2018
- od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 12.07.2019
- od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 13.07.2020
- od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 22.06.2021
- od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 04.08.2022
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 27.06.2023
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 19.04.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 02.07.2025
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 08.07.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 11.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji I Ortopedii
Jaki jest NIP firmy Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji I Ortopedii?
NIP firmy Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji I Ortopedii to 6141530335. KRS: 0000143957. REGON: 23113920700000.
Czy firma Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji I Ortopedii ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji I Ortopedii nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji I Ortopedii?
Adres rejestrowy: JANUSZA KORCZAKA, 1.
Czy Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji I Ortopedii działa w mieście Kamienna Góra?
Tak, siedziba Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji I Ortopedii mieści się w mieście Kamienna Góra. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji I Ortopedii jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji I Ortopedii (NIP 6141530335) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 11.10.2026.
Podobne firmy w Kamienna Góra – DZIAŁALNOŚĆ SZPITALI
Keysoco
NIP 5213991879 · Warszawa
Centrum Medyczne Interlab
NIP 7831861843 · Poznań
Klinika Profesorsirek
NIP 5472235718 · Bielsko-Biała
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Malarkiewicz
NIP 7393049106 · Olsztyn
Timeless Chirurgia Plastyczna
NIP 1132892102 · Warszawa
Duo Medica
NIP 9542736618 · Katowice
Szpital Św. Elżbiety
NIP 5213632672 · Warszawa
Cardinox
NIP 6222767656 · Ostrów Wielkopolski
Fundacja Porozumienie W Likwidacji
NIP 7781394841 · Poznań
Life
NIP 5272828253 · Warszawa