Dna Medical Group

DNA MEDICAL GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

📍 Łódź
NIP 7282873351 KRS 0001037159 REGON 52534897500000 Adres UL. SIEWNA, 15

Dna Medical Group z siedzibą w mieście Łódź działa pod kodem PKD 72.11.Z. Numer NIP firmy to 7282873351, KRS 0001037159, REGON 52534897500000. Adres rejestrowy: UL. SIEWNA, 15. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Dna Medical Group, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Dna Medical Group.

Sprawdź firmę przed współpracą

W KRS od
19.05.20233 lata na rynku
Kapitał zakładowy
1 500 000 PLN
Forma prawna
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Sprawozdania finansowe
złożone za 1 okresostatnie za 2023
Czas trwania
Nieoznaczony

Zakres działalności według KRS

  • 72.11.Z Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie biotechnologii
  • 72.19.Z Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych
  • 71.20.B Pozostałe badania i analizy techniczne
  • 32.50.Z Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne
  • 47.91.Z Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub internet
  • 47.99.Z Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami
  • 74.90.Z Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana
  • 77.39.Z Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane
  • 85.59.B Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane
  • 86.90.E Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana

Złożone sprawozdania finansowe

  • od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 01.02.2025

Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 14.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Dna Medical Group

Jaki jest NIP firmy Dna Medical Group?

NIP firmy Dna Medical Group to 7282873351. KRS: 0001037159. REGON: 52534897500000.

Czy firma Dna Medical Group ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Dna Medical Group nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Gdzie znajduje się firma Dna Medical Group?

Adres rejestrowy: UL. SIEWNA, 15.

Czy Dna Medical Group działa w mieście Łódź?

Tak, siedziba Dna Medical Group mieści się w mieście Łódź. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Podobne firmy w Łódź – BADANIA NAUKOWE I PRACE ROZWOJOWE W DZIEDZINIE BIOTECHNOLOGII