Deva Poland
DEVA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Deva Poland z siedzibą w mieście Cieszyn działa pod kodem PKD 46.42.Z. Numer NIP firmy to 5482202620, KRS 0000179128, REGON 072277910. Adres rejestrowy: 3 MAJA 19, 43-400 CIESZYN. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Deva Poland, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Deva Poland.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 14.10.2026
- W KRS od
- 07.11.200322 lata na rynku
- Kapitał zakładowy
- 50 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 22 okresyostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
46.42.ZSprzedaż hurtowa odzieży i obuwia46.16.ZDziałalność agentów zajmujących się sprzedażą wyrobów tekstylnych, odzieży, wyrobów futrzarskich, obuwia i artykułów skórzanych46.18.ZDziałalność agentów specjalizujących się w sprzedaży pozostałych określonych towarów46.19.ZDziałalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju46.41.ZSprzedaż hurtowa wyrobów tekstylnych47.51.ZSprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach47.71.ZSprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach47.72.ZSprzedaż detaliczna obuwia i wyrobów skórzanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach63.12.ZDziałalność portali internetowych64.19.ZPozostałe pośrednictwo pieniężne
Złożone sprawozdania finansowe
- 01.01.2004 - 31.12.2004 — złożone 14.04.2005
- 01 stycznia 2005 r. - 31 grudnia 2005 r. — złożone 03.08.2006
- 01.01.2006 - 31.12.2006 — złożone 13.04.2007
- 01.01.2007 - 31.12.2007 — złożone 14.04.2008
- 01.01.2008 - 31.12.2008 — złożone 08.04.2009
- 01.01.2009.-31.12.2009. — złożone 31.03.2010
- 01.01.2010.-31.12.2010. — złożone 30.06.2011
- 01.01.2011 - 31.12.2011 — złożone 17.05.2012
- 1.01.2012 - 31.12.2012 — złożone 24.04.2013
- od 01.01.2013 do 31.12.2013 — złożone 03.07.2014
- od 01.01.2014 do 31.12.2014 — złożone 02.07.2015
- od 01.01.2015 do 31.12.2015 — złożone 29.06.2016
- od 01.01.2016 do 31.12.2016 — złożone 10.07.2017
- od 01.01.2017 do 31.12.2017 — złożone 11.12.2018
- od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 08.07.2019
- od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 15.10.2020
- od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 08.10.2021
- od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 18.10.2022
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 16.07.2023
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 12.07.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 10.07.2025
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 08.04.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 14.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Deva Poland
Jaki jest NIP firmy Deva Poland?
NIP firmy Deva Poland to 5482202620. KRS: 0000179128. REGON: 072277910.
Czy firma Deva Poland ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Deva Poland nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Deva Poland?
Adres rejestrowy: 3 MAJA 19, 43-400 CIESZYN.
Czy Deva Poland działa w mieście Cieszyn?
Tak, siedziba Deva Poland mieści się w mieście Cieszyn. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Deva Poland jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Deva Poland (NIP 5482202620) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 14.10.2026.
Podobne firmy w Cieszyn – SPRZEDAŻ HURTOWA ODZIEŻY I OBUWIA
K&M Firma Handlowa
NIP 8513163941 · Dobra
Rita Brand Prosta Spółka Akcyjna
NIP 8943208132 · Wrocław
Forbesa
NIP 1132583401 · Warszawa
Golden Star
NIP 5892054113 · Wejherowo
Oxonex
NIP 5272839966 · Warszawa
Doc-Lap
NIP 1231329077 · Wólka Kosowska
Cheng En
NIP 1231313805 · Wólka Kosowska
Sulex Trade
NIP 1231537611 · Jabłonowo
Noviti
NIP 7252320972 · Łódź
Wen Zhi He
NIP 1231524407 · Jabłonowo