Czterynacztery.Com.Pl

CZTERYNACZTERY.COM.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

✓ Aktywny VAT 📍 Glina
NIP 5322043408 KRS 0000412771 REGON 14601885700000 Adres WSPÓLNA, 52

Czterynacztery.Com.Pl z siedzibą w mieście Glina. Numer NIP firmy to 5322043408, KRS 0000412771, REGON 14601885700000. Adres rejestrowy: WSPÓLNA, 52. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Czterynacztery.Com.Pl, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Czterynacztery.Com.Pl.

Sprawdź firmę przed współpracą

Status VAT
Czynnysprawdzone 24.10.2026
W KRS od
28.02.201214 lat na rynku
Kapitał zakładowy
50 000 PLN
Forma prawna
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Sprawozdania finansowe
złożone za 13 okresówostatnie za 2024
Czas trwania
Nieoznaczony

Zakres działalności według KRS

  • 46 Handel hurtowy, z wyłączeniem handlu pojazdami samochodowymi
  • 47 Handel detaliczny, z wyłączeniem handlu detalicznego pojazdami samochodowymi
  • 18 Poligrafia i reprodukcja zapisanych nośników informacji
  • 17 Produkcja papieru i wyrobów z papieru
  • 33 Naprawa, konserwacja i instalowanie maszyn i urządzeń
  • 32 Pozostała produkcja wyrobów
  • 43 Roboty budowlane specjalistyczne
  • 41 Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków
  • 23 Produkcja wyrobów z pozostałych mineralnych surowców niemetalicznych
  • 45 Handel hurtowy i detaliczny pojazdami samochodowymi; naprawa pojazdów samochodowych
  • 49 Transport lądowy oraz transport rurociągowy
  • 52 Magazynowanie i działalność usługowa wspomagająca transport
  • 63 Działalność usługowa w zakresie informacji
  • 58 Działalność wydawnicza
  • 59 Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo, programów telewizyjnych, nagrań dźwiękowych i muzycznych
  • 62 Działalność związana z oprogramowaniem i doradztwem w zakresie informatyki oraz działalność powiązana
  • 61 Telekomunikacja
  • 68 Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości
  • 70 Działalność firm centralnych (head offices); doradztwo związane z zarządzaniem
  • 69 Działalność prawnicza, rachunkowo-księgowa i doradztwo podatkowe
  • 73 Reklama, badanie rynku i opinii publicznej
  • 77 Wynajem i dzierżawa
  • 79 Działalność organizatorów turystyki, pośredników i agentów turystycznych oraz pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji i działalności z nią związane
  • 74 Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna
  • 81 Działalność usługowa związana z utrzymaniem porządku w budynkach i zagospodarowaniem terenów zieleni
  • 78 Działalność związana z zatrudnieniem
  • 82 Działalność związana z administracyjną obsługą biura i pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej
  • 85 Edukacja
  • 90 Działalność twórcza związana z kulturą i rozrywką
  • 91 Działalność bibliotek, archiwów, muzeów oraz pozostała działalność związana z kulturą
  • 93 Działalność sportowa, rozrywkowa i rekreacyjna
  • 95 Naprawa i konserwacja komputerów i artykułów użytku osobistego i domowego
  • 96 Pozostała indywidualna działalność usługowa

Złożone sprawozdania finansowe

  • od 01.01.2014 do 31.12.2014 — złożone 10.04.2015
  • od 27.02.2012 do 31.12.2012 — złożone 10.04.2015
  • od 01.01.2013 do 31.12.2013 — złożone 10.04.2015
  • od 01.01.2015 do 31.12.2015 — złożone 27.09.2017
  • od 01.01.2016 do 31.12.2016 — złożone 27.09.2017
  • od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 16.12.2019
  • od 01.01.2017 do 31.12.2017 — złożone 16.12.2019
  • od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 07.12.2022
  • od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 07.12.2022
  • od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 07.12.2022
  • od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 23.11.2023
  • od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 24.07.2025
  • od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 24.07.2025

Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 24.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Czterynacztery.Com.Pl

Jaki jest NIP firmy Czterynacztery.Com.Pl?

NIP firmy Czterynacztery.Com.Pl to 5322043408. KRS: 0000412771. REGON: 14601885700000.

Czy firma Czterynacztery.Com.Pl ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Czterynacztery.Com.Pl nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Gdzie znajduje się firma Czterynacztery.Com.Pl?

Adres rejestrowy: WSPÓLNA, 52.

Czy Czterynacztery.Com.Pl działa w mieście Glina?

Tak, siedziba Czterynacztery.Com.Pl mieści się w mieście Glina. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Czy firma Czterynacztery.Com.Pl jest czynnym podatnikiem VAT?

Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Czterynacztery.Com.Pl (NIP 5322043408) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 24.10.2026.

Podobne firmy w Glina