Czart Nieruchomości

CZART NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

✓ Aktywny VAT 📍 Wrocław
NIP 8943038842 KRS 0000416876 REGON 02185789100000 Adres FABRYCZNA, 19

Czart Nieruchomości z siedzibą w mieście Wrocław działa pod kodem PKD 68.20.Z. Numer NIP firmy to 8943038842, KRS 0000416876, REGON 02185789100000. Adres rejestrowy: FABRYCZNA, 19. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Czart Nieruchomości, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Czart Nieruchomości.

Sprawdź firmę przed współpracą

Status VAT
Czynnysprawdzone 20.10.2026
W KRS od
03.04.201214 lat na rynku
Kapitał zakładowy
650 000 PLN
Forma prawna
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Sprawozdania finansowe
złożone za 14 okresówostatnie za 2025
Czas trwania
Nieoznaczony

Zakres działalności według KRS

  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi
  • 68.10.Z Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek
  • 68.31.Z Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami
  • 68.32.Z Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie
  • 41.10.Z Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków
  • 73.11.Z Działalność agencji reklamowych
  • 70.22.Z Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania
  • 64.99.Z Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych

Złożone sprawozdania finansowe

  • 01.01.2012 31.12.2012 r. — złożone 15.07.2013
  • od 01.01.2013 do 31.12.2013 — złożone 23.06.2014
  • od 01.01.2014 do 31.12.2014 — złożone 14.07.2015
  • od 01.01.2015 do 31.12.2015 — złożone 21.06.2016
  • od 01.01.2016 do 31.12.2016 — złożone 08.06.2017
  • od 01.01.2017 do 31.12.2017 — złożone 26.06.2018
  • od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 19.06.2020
  • od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 07.07.2020
  • od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 17.06.2021
  • od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 16.02.2023
  • od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 03.07.2023
  • od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 16.04.2024
  • od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 28.02.2025
  • od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 30.03.2026

Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 20.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Czart Nieruchomości

Jaki jest NIP firmy Czart Nieruchomości?

NIP firmy Czart Nieruchomości to 8943038842. KRS: 0000416876. REGON: 02185789100000.

Czy firma Czart Nieruchomości ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Czart Nieruchomości nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Gdzie znajduje się firma Czart Nieruchomości?

Adres rejestrowy: FABRYCZNA, 19.

Czy Czart Nieruchomości działa w mieście Wrocław?

Tak, siedziba Czart Nieruchomości mieści się w mieście Wrocław. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Czy firma Czart Nieruchomości jest czynnym podatnikiem VAT?

Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Czart Nieruchomości (NIP 8943038842) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 20.10.2026.

Podobne firmy w Wrocław – WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI