Code Ohana
CODE OHANA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Code Ohana z siedzibą w mieście Wysoka działa pod kodem PKD 62.01.Z. Numer NIP firmy to 8961618805, KRS 0001000024, REGON 52353048600000. Adres rejestrowy: UL. PARKOWA, 37. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Code Ohana, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Code Ohana.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 25.10.2026
- W KRS od
- 28.10.20223 lata na rynku
- Kapitał zakładowy
- 5 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 2 okresyostatnie za 2023
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
62.01.ZDziałalność związana z oprogramowaniem62.02.ZDziałalność związana z doradztwem w zakresie informatyki62.09.ZPozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych68.20.ZWynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi
Złożone sprawozdania finansowe
- od 27.10.2022 do 31.12.2022 — złożone 03.04.2023
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 28.03.2024
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 25.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Code Ohana
Jaki jest NIP firmy Code Ohana?
NIP firmy Code Ohana to 8961618805. KRS: 0001000024. REGON: 52353048600000.
Czy firma Code Ohana ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Code Ohana nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Code Ohana?
Adres rejestrowy: UL. PARKOWA, 37.
Czy Code Ohana działa w mieście Wysoka?
Tak, siedziba Code Ohana mieści się w mieście Wysoka. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Code Ohana jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Code Ohana (NIP 8961618805) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 25.10.2026.
Podobne firmy w Wysoka – DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM
Legalbot.Pl
NIP 8961586494 · Wysoka
Instytut Xr
NIP 5423406404 · Białystok
Sieć Budowlana Ecommerce
NIP 7543279085 · Krzyżowa Dolina
Motiony
NIP 8272332789 · Wrząca
Mobizestawienia
NIP 8863005266 · Wałbrzych
Akm-Web
NIP 7123428650 · Żabia Wola
Opalutro
NIP 7010567858 · Warszawa
Manocode
NIP 8952234933 · Wrocław
Berry Software House
NIP 9512410817 · Warszawa
Mdt
NIP 9662125113 · Warszawa