Centrum Położnicze Św. Łukasza

CENTRUM POŁOŻNICZE ŚW. ŁUKASZA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

✓ Aktywny VAT 📍 Częstochowa
NIP 5732790872 KRS 0000349732 REGON 24144489400000 Adres ZACISZAŃSKA, 25

Centrum Położnicze Św. Łukasza z siedzibą w mieście Częstochowa działa pod kodem PKD 86.10.Z. Numer NIP firmy to 5732790872, KRS 0000349732, REGON 24144489400000. Adres rejestrowy: ZACISZAŃSKA, 25. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Centrum Położnicze Św. Łukasza, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Centrum Położnicze Św. Łukasza.

Sprawdź firmę przed współpracą

Status VAT
Czynnysprawdzone 20.10.2026
W KRS od
25.02.201016 lat na rynku
Kapitał zakładowy
975 000 PLN
Forma prawna
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Sprawozdania finansowe
złożone za 16 okresówostatnie za 2025
Czas trwania
Nieoznaczony

Zakres działalności według KRS

  • 86.10.Z Działalność szpitali
  • 86.2 Praktyka lekarska
  • 86.90.A Działalność fizjoterapeutyczna
  • 86.90.C Praktyka pielęgniarek i położnych
  • 86.90.E Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana
  • 47.73.Z Sprzedaż detaliczna wyrobów farmaceutycznych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.74.Z Sprzedaż detaliczna wyrobów medycznych, włączając ortopedyczne, prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.75.Z Sprzedaż detaliczna kosmetyków i artykułów toaletowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 46.71.Z Sprzedaż hurtowa paliw i produktów pochodnych
  • 47.99.Z Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami

Złożone sprawozdania finansowe

  • 14.01.2010 - 31.12.2010 — złożone 18.08.2011
  • 01.01.2011 - 31.12.2011 — złożone 12.07.2012
  • 01.01.2012 - 31.12.2012 — złożone 15.07.2013
  • od 01.01.2013 do 31.12.2013 — złożone 10.07.2014
  • od 01.01.2014 do 31.12.2014 — złożone 06.07.2015
  • od 01.01.2015 do 31.12.2015 — złożone 27.06.2016
  • od 01.01.2016 do 31.12.2016 — złożone 20.06.2017
  • od 01.01.2017 do 31.12.2017 — złożone 27.06.2018
  • od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 25.06.2019
  • od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 14.10.2020
  • od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 28.09.2021
  • od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 26.09.2022
  • od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 17.05.2023
  • od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 04.07.2024
  • od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 08.07.2025
  • od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 29.06.2026

Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 20.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Centrum Położnicze Św. Łukasza

Jaki jest NIP firmy Centrum Położnicze Św. Łukasza?

NIP firmy Centrum Położnicze Św. Łukasza to 5732790872. KRS: 0000349732. REGON: 24144489400000.

Czy firma Centrum Położnicze Św. Łukasza ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Centrum Położnicze Św. Łukasza nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Gdzie znajduje się firma Centrum Położnicze Św. Łukasza?

Adres rejestrowy: ZACISZAŃSKA, 25.

Czy Centrum Położnicze Św. Łukasza działa w mieście Częstochowa?

Tak, siedziba Centrum Położnicze Św. Łukasza mieści się w mieście Częstochowa. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Czy firma Centrum Położnicze Św. Łukasza jest czynnym podatnikiem VAT?

Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Centrum Położnicze Św. Łukasza (NIP 5732790872) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 20.10.2026.

Podobne firmy w Częstochowa – DZIAŁALNOŚĆ SZPITALI