Cdz Chajec I Wspólnicy Spółka Komandytowa
CDZ CHAJEC I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Cdz Chajec I Wspólnicy Spółka Komandytowa z siedzibą w mieście Warszawa działa pod kodem PKD 69.10.Z. Numer NIP firmy to 5262740114, KRS 0000184058, REGON 015628072. Adres rejestrowy: WSPÓLNA 70, 00-687 WARSZAWA. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Cdz Chajec I Wspólnicy Spółka Komandytowa, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Cdz Chajec I Wspólnicy Spółka Komandytowa.
Sprawdź firmę przed współpracą
- wykreślenie z rejestru VAT (2024-11-30)
- Status VAT
- Niezarejestrowany — wykreślony 2024-11-30sprawdzone 23.09.2026
- W KRS od
- 18.12.200322 lata na rynku
- Forma prawna
- Spółka komandytowa
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 17 okresówostatnie za 2020
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
69.10.ZDziałalność prawnicza
Złożone sprawozdania finansowe
- za 2004 rok — złożone 15.07.2005
- 2005 — złożone 17.07.2006
- 2006 — złożone 13.07.2007
- 2007 — złożone 15.07.2008
- 2008 rok — złożone 07.07.2009
- 2009 r. — złożone 09.08.2010
- 01.01.2010 - 31.12.2010 — złożone 19.07.2011
- 2011 rok — złożone 22.06.2012
- 01.01.2012-31.12.2012 — złożone 30.07.2013
- od 01.01.2013 do 31.12.2013 — złożone 10.07.2014
- od 01.01.2014 do 31.12.2014 — złożone 10.07.2015
- od 01.01.2015 do 31.12.2015 — złożone 04.07.2016
- od 01.01.2016 do 31.12.2016 — złożone 06.07.2017
- od 01.01.2017 do 31.12.2017 — złożone 07.08.2018
- od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 12.07.2019
- od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 22.07.2020
- od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 12.07.2021
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 23.09.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Cdz Chajec I Wspólnicy Spółka Komandytowa
Jaki jest NIP firmy Cdz Chajec I Wspólnicy Spółka Komandytowa?
NIP firmy Cdz Chajec I Wspólnicy Spółka Komandytowa to 5262740114. KRS: 0000184058. REGON: 015628072.
Czy firma Cdz Chajec I Wspólnicy Spółka Komandytowa ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Cdz Chajec I Wspólnicy Spółka Komandytowa nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Cdz Chajec I Wspólnicy Spółka Komandytowa?
Adres rejestrowy: WSPÓLNA 70, 00-687 WARSZAWA.
Czy Cdz Chajec I Wspólnicy Spółka Komandytowa działa w mieście Warszawa?
Tak, siedziba Cdz Chajec I Wspólnicy Spółka Komandytowa mieści się w mieście Warszawa. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Cdz Chajec I Wspólnicy Spółka Komandytowa jest czynnym podatnikiem VAT?
Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów status firmy Cdz Chajec I Wspólnicy Spółka Komandytowa (NIP 5262740114) to: niezarejestrowany. Stan na 23.09.2026.
Podobne firmy w Warszawa – DZIAŁALNOŚĆ PRAWNICZA
Geromin Lewandowski Restrukturyzacje
NIP 5213989428 · Warszawa
Grupa Kpf
NIP 5252799560 · Warszawa
Kancelaria Lex Praemium
NIP 5252557673 · Warszawa
Swc Group
NIP 7010439988 · Warszawa
Kancelarie Custos
NIP 5272801751 · Warszawa
Finlegaltech Ossowska Żelek Spółka Komandytowa
NIP 5272961041 · Warszawa
Promosa
NIP 5272725671 · Warszawa
Biznes Pax
NIP 5272789464 · Warszawa
Hanglung Law Biernat & Kossacki Spółka Partnerska Radcy Prawnego I Adwokata
NIP 7011030132 · Warszawa
Kancelaria Notarialna Sądel-Bendkowska, Perczyńska, Konończuk, Żuława Spółka Partnerska
NIP 7010795683 · Warszawa