Car Group 24

"CAR GROUP 24" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

VAT: niezarejestrowany 📍 Knurów
NIP 9691619349 KRS 0000627704 REGON 36490880300000

Car Group 24 z siedzibą w mieście Knurów działa pod kodem PKD 47.91.Z. Numer NIP firmy to 9691619349, KRS 0000627704, REGON 36490880300000. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Car Group 24, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Car Group 24.

Sprawdź firmę przed współpracą

Status VAT
Niezarejestrowanysprawdzone 24.10.2026
W KRS od
08.07.201610 lat na rynku
Kapitał zakładowy
5 000 PLN
Forma prawna
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Czas trwania
Nieoznaczony

Zakres działalności według KRS

  • 47.91.Z Handel detaliczny, z wyłączeniem handlu detalicznego pojazdami samochodowymi
  • 68 Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości
  • 73 Reklama, badanie rynku i opinii publicznej
  • 49 Transport lądowy oraz transport rurociągowy
  • 46 Handel hurtowy, z wyłączeniem handlu pojazdami samochodowymi
  • 45 Handel hurtowy i detaliczny pojazdami samochodowymi; naprawa pojazdów samochodowych
  • 52 Magazynowanie i działalność usługowa wspomagająca transport
  • 77 Wynajem i dzierżawa

Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 24.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Car Group 24

Jaki jest NIP firmy Car Group 24?

NIP firmy Car Group 24 to 9691619349. KRS: 0000627704. REGON: 36490880300000.

Czy firma Car Group 24 ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Car Group 24 nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Czy Car Group 24 działa w mieście Knurów?

Tak, siedziba Car Group 24 mieści się w mieście Knurów. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Czy firma Car Group 24 jest czynnym podatnikiem VAT?

Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów status firmy Car Group 24 (NIP 9691619349) to: niezarejestrowany. Stan na 24.10.2026.

Podobne firmy w Knurów – SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET