Bujnowski Architekci
BUJNOWSKI ARCHITEKCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Bujnowski Architekci z siedzibą w mieście Warszawa działa pod kodem PKD 71.11.Z. Numer NIP firmy to 7011051223, KRS 0000920402, REGON 389944633. Adres rejestrowy: LWOWSKA 17/5, 00-658 WARSZAWA. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Bujnowski Architekci, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Bujnowski Architekci.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 14.10.2026
- W KRS od
- 13.09.20215 lat na rynku
- Kapitał zakładowy
- 5 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 4 okresyostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
71.11.ZDziałalność w zakresie architektury71.12.ZDziałalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne74.10.ZDziałalność w zakresie specjalistycznego projektowania41.10.ZRealizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków41.20.ZRoboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych59.20.ZDziałalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych68.31.ZPośrednictwo w obrocie nieruchomościami73.11.ZDziałalność agencji reklamowych58.19.ZPozostała działalność wydawnicza74.20.ZDziałalność fotograficzna
Złożone sprawozdania finansowe
- od 13.09.2021 do 31.12.2022 — złożone 30.06.2023
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 01.07.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 07.07.2025
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 15.07.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 14.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Bujnowski Architekci
Jaki jest NIP firmy Bujnowski Architekci?
NIP firmy Bujnowski Architekci to 7011051223. KRS: 0000920402. REGON: 389944633.
Czy firma Bujnowski Architekci ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Bujnowski Architekci nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Bujnowski Architekci?
Adres rejestrowy: LWOWSKA 17/5, 00-658 WARSZAWA.
Czy Bujnowski Architekci działa w mieście Warszawa?
Tak, siedziba Bujnowski Architekci mieści się w mieście Warszawa. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Bujnowski Architekci jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Bujnowski Architekci (NIP 7011051223) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 14.10.2026.
Podobne firmy w Warszawa – DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE ARCHITEKTURY
Toba Invest
NIP 5272914024 · Warszawa
Apa Markowski
NIP 5252475567 · Warszawa
Msa
NIP 1132690172 · Warszawa
Healthy Place
NIP 7011130336 · Warszawa
Kożuchowski Architektura & Design
NIP 1133044988 · Warszawa
Limit Form
NIP 5273032007 · Warszawa
Space Design
NIP 5214041559 · Warszawa
Agnieszka Starzyk Studio Architektury
NIP 9512286872 · Warszawa
Forma(T) Architekci
NIP 1132723612 · Warszawa
Wwaa
NIP 1132857502 · Warszawa