Brzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego
"BRZESKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"
Brzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego z siedzibą w mieście Brześć Kujawski działa pod kodem PKD 68.20.Z. Numer NIP firmy to 8882593726, KRS 0000243285, REGON 910952756. Adres rejestrowy: PL. ŁOKIETKA 1/8, 87-880 BRZEŚĆ KUJAWSKI. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Brzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Brzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 15.10.2026
- W KRS od
- 13.10.200521 lat na rynku
- Kapitał zakładowy
- 828 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 21 okresówostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
68.20.ZWynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi35.30.ZWytwarzanie i zaopatrywanie w parę wodną i powietrze do układów klimatyzacyjnych41.00.ARoboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych41.00.BRoboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków niemieszkalnych43.11.ZRozbiórka i burzenie obiektów budowlanych43.12.ZPrzygotowanie terenu pod budowę68.11.ZKupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek68.12.ARealizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków mieszkalnych68.32.BDziałalność związana z zarządzaniem nieruchomościami wykonywanym na zlecenie81.10.ZDziałalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkach
Złożone sprawozdania finansowe
- 01.01.2004 r. - 31.12.2004 r. — złożone 11.10.2005
- 01.01.2008 r. - 31.12.2008 r. — złożone 25.01.2010
- 01.01.2007 r. - 31.12.2007 r. — złożone 25.01.2010
- 01.01.2006 r. - 31.12.2006 r. — złożone 25.01.2010
- 01.01.2009 r. - 31.12.2009 r. — złożone 22.12.2010
- 01.01.2010 r.-31.12.2010 r. — złożone 05.07.2011
- 01.01.2011 r. - 31.12.2011 r. — złożone 07.08.2012
- 01.01.2012-31.12.2012 — złożone 30.08.2013
- od 01.01.2013 do 31.12.2013 — złożone 01.08.2014
- od 01.01.2014 do 31.12.2014 — złożone 18.08.2015
- od 01.01.2015 do 31.12.2015 — złożone 13.07.2016
- od 01.01.2016 do 31.12.2016 — złożone 02.08.2017
- od 01.01.2017 do 31.12.2017 — złożone 18.12.2018
- od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 18.07.2019
- od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 17.08.2020
- od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 08.07.2021
- od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 14.06.2022
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 05.06.2023
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 18.06.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 04.07.2025
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 13.07.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 15.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Brzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego
Jaki jest NIP firmy Brzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego?
NIP firmy Brzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego to 8882593726. KRS: 0000243285. REGON: 910952756.
Czy firma Brzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Brzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Brzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego?
Adres rejestrowy: PL. ŁOKIETKA 1/8, 87-880 BRZEŚĆ KUJAWSKI.
Czy Brzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego działa w mieście Brześć Kujawski?
Tak, siedziba Brzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego mieści się w mieście Brześć Kujawski. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Brzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Brzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego (NIP 8882593726) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 15.10.2026.
Podobne firmy w Brześć Kujawski – WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI
Eko-Brześć
NIP 8883143770 · Brześć Kujawski
Dl Invest Group Spółka Akcyjna
NIP 9542746226 · Katowice
Newbridge Romsey
NIP 5272485209 · Warszawa
Tpb Inspection
NIP 1132899305 · Warszawa
Ifgac
NIP 7831802504 · Poznań
Uni-Mebel Łukasz Szymon Skarbińscy Spółka Komandytowa
NIP 6671541826 · Słupca
Unique Base
NIP 5252555728 · Warszawa
Met Odolanów Land
NIP 7831856517 · Odolanów
Kr Dom
NIP 5213653183 · Warszawa
Heweliusza 18
NIP 5272765446 · Warszawa