Bookingcompass.Com

BOOKINGCOMPASS.COM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

✓ Aktywny VAT 📍 Kraków
NIP 6751489861 KRS 0000465290 REGON 12287179500000 Adres UL. LUDWIKA SOLSKIEGO, 5 7

Bookingcompass.Com z siedzibą w mieście Kraków działa pod kodem PKD 62.01.Z. Numer NIP firmy to 6751489861, KRS 0000465290, REGON 12287179500000. Adres rejestrowy: UL. LUDWIKA SOLSKIEGO, 5 7. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Bookingcompass.Com, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Bookingcompass.Com.

Sprawdź firmę przed współpracą

Status VAT
Czynnysprawdzone 27.09.2026
W KRS od
10.06.201313 lat na rynku
Kapitał zakładowy
5 000 PLN
Forma prawna
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Sprawozdania finansowe
złożone za 12 okresówostatnie za 2025
Czas trwania
Nieoznaczony

Zakres działalności według KRS

  • 62.01.Z Działalność związana z oprogramowaniem
  • 63.12.Z Działalność portali internetowych
  • 63.11.Z Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność
  • 62.03.Z Działalność związana z zarządzaniem urządzeniami informatycznymi
  • 62.02.Z Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki
  • 85.59.B Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane
  • 47.91.Z Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub internet
  • 73.11.Z Działalność agencji reklamowych
  • 73.20.Z Badanie rynku i opinii publicznej
  • 79.90.C Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana

Złożone sprawozdania finansowe

  • od 10.06.2013 do 31.12.2013 — złożone 08.07.2014
  • od 01.01.2015 do 31.12.2015 — złożone 22.01.2018
  • od 01.01.2017 do 31.12.2017 — złożone 27.06.2018
  • od 01.01.2016 do 31.12.2016 — złożone 07.12.2018
  • od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 12.07.2019
  • od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 27.08.2020
  • od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 17.09.2021
  • od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 13.10.2022
  • od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 11.07.2023
  • od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 30.06.2024
  • od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 13.07.2025
  • od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 14.07.2026

Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 27.09.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Bookingcompass.Com

Jaki jest NIP firmy Bookingcompass.Com?

NIP firmy Bookingcompass.Com to 6751489861. KRS: 0000465290. REGON: 12287179500000.

Czy firma Bookingcompass.Com ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Bookingcompass.Com nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Gdzie znajduje się firma Bookingcompass.Com?

Adres rejestrowy: UL. LUDWIKA SOLSKIEGO, 5 7.

Czy Bookingcompass.Com działa w mieście Kraków?

Tak, siedziba Bookingcompass.Com mieści się w mieście Kraków. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Czy firma Bookingcompass.Com jest czynnym podatnikiem VAT?

Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Bookingcompass.Com (NIP 6751489861) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 27.09.2026.

Podobne firmy w Kraków – DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM