Blue Sky Solar 12
BLUE SKY SOLAR 12 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Blue Sky Solar 12 z siedzibą w mieście Warszawa działa pod kodem PKD 35.11.Z. Numer NIP firmy to 5223247266, KRS 0001013815, REGON 52423764700000. Adres rejestrowy: UL. SENATORSKA, 18A. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Blue Sky Solar 12, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Blue Sky Solar 12.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 03.10.2026
- W KRS od
- 19.01.20233 lata na rynku
- Kapitał zakładowy
- 5 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 3 okresyostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
35.11.ZWytwarzanie energii elektrycznej35.12.ZPrzesyłanie energii elektrycznej35.13.ZDystrybucja energii elektrycznej35.14.ZHandel energią elektryczną35.30.ZWytwarzanie i zaopatrywanie w parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych68.10.ZKupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek68.20.ZWynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi68.32.ZZarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie70.22.ZPozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania71.12.ZDziałalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne
Złożone sprawozdania finansowe
- od 19.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 16.05.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 10.12.2025
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 14.07.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 03.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Blue Sky Solar 12
Jaki jest NIP firmy Blue Sky Solar 12?
NIP firmy Blue Sky Solar 12 to 5223247266. KRS: 0001013815. REGON: 52423764700000.
Czy firma Blue Sky Solar 12 ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Blue Sky Solar 12 nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Blue Sky Solar 12?
Adres rejestrowy: UL. SENATORSKA, 18A.
Czy Blue Sky Solar 12 działa w mieście Warszawa?
Tak, siedziba Blue Sky Solar 12 mieści się w mieście Warszawa. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Blue Sky Solar 12 jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Blue Sky Solar 12 (NIP 5223247266) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 03.10.2026.
Podobne firmy w Warszawa – WYTWARZANIE ENERGII ELEKTRYCZNEJ
Bwrx-300 Stalowa Wola
NIP 5252953512 · Warszawa
Relax Wind Park Iv
NIP 5213399862 · Warszawa
Solar Ark Ii
NIP 5213882771 · Warszawa
Sirius Solar
NIP 6572948051 · Warszawa
Cero Polska 1
NIP 7822911731 · Warszawa
Farma Wiatrowa Regnów
NIP 9512414005 · Warszawa
Elawan Energy Polska
NIP 5222870394 · Warszawa
Elektrownia Wiatrowa Baltica-7
NIP 7011005329 · Warszawa
Omega Energy
NIP 5242903760 · Warszawa
Bess16
NIP 5252932881 · Warszawa