Blue Hc Masters
"BLUE HC MASTERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Blue Hc Masters z siedzibą w mieście Kraków działa pod kodem PKD 78.20.Z. Numer NIP firmy to 6751594799, KRS 0000680633, REGON 36741522500000. Adres rejestrowy: UL. CIEPŁOWNICZA, 54. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Blue Hc Masters, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Blue Hc Masters.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Niezarejestrowanysprawdzone 29.09.2026
- W KRS od
- 30.05.20179 lat na rynku
- Forma prawna
- Spółka komandytowa
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
78.20.ZDziałalność agencji pracy tymczasowej78Działalność związana z zatrudnieniem62Działalność związana z oprogramowaniem i doradztwem w zakresie informatyki oraz działalność powiązana63.11.ZPrzetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność70.22.ZPozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania73.20.ZBadanie rynku i opinii publicznej77.1Wynajem i dzierżawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli82.11.ZDziałalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura82.19.ZWykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biura85.59.BPozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 29.09.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Blue Hc Masters
Jaki jest NIP firmy Blue Hc Masters?
NIP firmy Blue Hc Masters to 6751594799. KRS: 0000680633. REGON: 36741522500000.
Czy firma Blue Hc Masters ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Blue Hc Masters nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Blue Hc Masters?
Adres rejestrowy: UL. CIEPŁOWNICZA, 54.
Czy Blue Hc Masters działa w mieście Kraków?
Tak, siedziba Blue Hc Masters mieści się w mieście Kraków. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Blue Hc Masters jest czynnym podatnikiem VAT?
Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów status firmy Blue Hc Masters (NIP 6751594799) to: niezarejestrowany. Stan na 29.09.2026.
Podobne firmy w Kraków – DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI PRACY TYMCZASOWEJ
Iceo Outsourcing
NIP 6762634812 · Kraków
Prodeca
NIP 9452255884 · Kraków
Globe Consulting
NIP 6751774745 · Kraków
Mgsolutions Mgjj
NIP 6762444862 · Kraków
Vbn
NIP 6751743816 · Kraków
Liga Plus
NIP 6793155656 · Kraków
Mavi
NIP 6832128038 · Kraków
Gms
NIP 6762643136 · Kraków
Europawork.Eu
NIP 6751743087 · Kraków
Human Pro
NIP 8951853321 · Kraków