Bellamy Design

BELLAMY DESIGN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

📍 Sanok
NIP 6871968908 KRS 0000786336 REGON 38336272300000 Adres UL. NASTROJOWA, 4

Bellamy Design z siedzibą w mieście Sanok działa pod kodem PKD 31.09.Z. Numer NIP firmy to 6871968908, KRS 0000786336, REGON 38336272300000. Adres rejestrowy: UL. NASTROJOWA, 4. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Bellamy Design, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Bellamy Design.

Sprawdź firmę przed współpracą

W KRS od
15.05.20197 lat na rynku
Kapitał zakładowy
5 000 PLN
Forma prawna
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Sprawozdania finansowe
złożone za 7 okresówostatnie za 2025
Czas trwania
Nieoznaczony

Zakres działalności według KRS

  • 31.09.Z Produkcja pozostałych mebli
  • 13 Produkcja wyrobów tekstylnych
  • 14 Produkcja odzieży
  • 31 Produkcja mebli
  • 46 Handel hurtowy, z wyłączeniem handlu pojazdami samochodowymi
  • 47 Handel detaliczny, z wyłączeniem handlu detalicznego pojazdami samochodowymi
  • 71 Działalność w zakresie architektury i inżynierii; badania i analizy techniczne
  • 73 Reklama, badanie rynku i opinii publicznej
  • 74 Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna
  • 85 Edukacja

Złożone sprawozdania finansowe

  • od 15.05.2019 do 31.12.2019 — złożone 05.11.2021
  • od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 05.11.2021
  • od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 21.11.2023
  • od 01.01.2021 do 31.12.2024 — złożone 14.01.2025
  • od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 10.03.2025
  • od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 11.03.2025
  • od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 31.03.2026

Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 21.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Bellamy Design

Jaki jest NIP firmy Bellamy Design?

NIP firmy Bellamy Design to 6871968908. KRS: 0000786336. REGON: 38336272300000.

Czy firma Bellamy Design ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Bellamy Design nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Gdzie znajduje się firma Bellamy Design?

Adres rejestrowy: UL. NASTROJOWA, 4.

Czy Bellamy Design działa w mieście Sanok?

Tak, siedziba Bellamy Design mieści się w mieście Sanok. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Podobne firmy w Sanok – PRODUKCJA POZOSTAŁYCH MEBLI