Beatronic Polska

"BEATRONIC POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

✓ Aktywny VAT 📍 Warszawa
NIP 5242445866 KRS 0000140970 REGON 01531068300000 Adres UL. PAŃSKA, 98 12

Beatronic Polska z siedzibą w mieście Warszawa działa pod kodem PKD 46.52.Z. Numer NIP firmy to 5242445866, KRS 0000140970, REGON 01531068300000. Adres rejestrowy: UL. PAŃSKA, 98 12. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Beatronic Polska, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Beatronic Polska.

Sprawdź firmę przed współpracą

Status VAT
Czynnysprawdzone 12.10.2026
W KRS od
29.11.200223 lata na rynku
Kapitał zakładowy
600 000 PLN
Forma prawna
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Sprawozdania finansowe
złożone za 21 okresówostatnie za 2025
Czas trwania
Nieoznaczony

Zakres działalności według KRS

  • 46.52.Z Sprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niego
  • 46.18.Z Działalność agentów specjalizujących się w sprzedaży pozostałych określonych towarów
  • 96.09.Z Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana
  • 46.69.Z Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń
  • 46.76.Z Sprzedaż hurtowa pozostałych półproduktów
  • 46.90.Z Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana
  • 46.14.Z Działalność agentów zajmujących się sprzedażą maszyn, urządzeń przemysłowych, statków i samolotów
  • 33.12.Z Naprawa i konserwacja maszyn
  • 33.20.Z Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia

Złożone sprawozdania finansowe

  • 01.01.2004 - 31.12.2004 — złożone 10.02.2006
  • 2005r. — złożone 18.08.2006
  • 01.01.2006 - 31.12.2006 — złożone 26.07.2007
  • 01.01.2007 - 31.12.2007 — złożone 08.07.2008
  • 01.01.2008 - 31.12.2008 — złożone 29.07.2009
  • 01.01.2009 - 31.12.2009 — złożone 12.07.2010
  • 01.01.2011 - 31.12.2011 — złożone 06.08.2012
  • 01.01.2012 - 31.12.2012 — złożone 12.07.2013
  • od 01.01.2013 do 31.12.2013 — złożone 10.07.2014
  • od 01.01.2014 do 31.12.2014 — złożone 03.07.2015
  • od 01.01.2015 do 31.12.2015 — złożone 14.07.2016
  • od 01.01.2016 do 31.12.2016 — złożone 14.07.2017
  • od 01.01.2017 do 31.12.2017 — złożone 12.07.2018
  • od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 01.07.2019
  • od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 26.05.2020
  • od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 20.06.2021
  • od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 30.06.2022
  • od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 11.06.2023
  • od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 13.04.2025
  • od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 22.06.2025
  • od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 31.08.2026

Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 12.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Beatronic Polska

Jaki jest NIP firmy Beatronic Polska?

NIP firmy Beatronic Polska to 5242445866. KRS: 0000140970. REGON: 01531068300000.

Czy firma Beatronic Polska ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Beatronic Polska nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Gdzie znajduje się firma Beatronic Polska?

Adres rejestrowy: UL. PAŃSKA, 98 12.

Czy Beatronic Polska działa w mieście Warszawa?

Tak, siedziba Beatronic Polska mieści się w mieście Warszawa. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Czy firma Beatronic Polska jest czynnym podatnikiem VAT?

Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Beatronic Polska (NIP 5242445866) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 12.10.2026.

Podobne firmy w Warszawa – SPRZEDAŻ HURTOWA SPRZĘTU ELEKTRONICZNEGO I TELEKOMUNIKACYJNEGO ORAZ CZĘŚCI DO NIEGO