Bb Trans

BB TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

VAT: niezarejestrowany 📍 Żory
NIP 6511711461 KRS 0000389048 REGON 24198234400000 Adres OSIEDLE KSIĘCIA WŁADYSŁAWA, 6D 3

Bb Trans z siedzibą w mieście Żory działa pod kodem PKD 49.39.Z. Numer NIP firmy to 6511711461, KRS 0000389048, REGON 24198234400000. Adres rejestrowy: OSIEDLE KSIĘCIA WŁADYSŁAWA, 6D 3. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Bb Trans, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Bb Trans.

Sprawdź firmę przed współpracą

Status VAT
Niezarejestrowany — wykreślony 2024-04-23sprawdzone 25.10.2026
W KRS od
13.06.201115 lat na rynku
Kapitał zakładowy
1 278 500 PLN
Forma prawna
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Sprawozdania finansowe
złożone za 14 okresówostatnie za 2024
Czas trwania
Nieoznaczony

Zakres działalności według KRS

  • 49.39.Z Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany
  • 49.41.Z Transport drogowy towarów
  • 49.42.Z Działalność usługowa związana z przeprowadzkami
  • 52.10.B Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów
  • 52.24.A Przeładunek towarów w portach morskich
  • 52.24.B Przeładunek towarów w portach śródlądowych
  • 52.24.C Przeładunek towarów w pozostałych punktach przeładunkowych
  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi
  • 77.21.Z Wypożyczanie i dzierżawa sprzętu rekreacyjnego i sportowego
  • 77.34.Z Wynajem i dzierżawa środków transportu wodnego

Złożone sprawozdania finansowe

  • 01.01.2011 - 31.12.2011 — złożone 05.03.2013
  • od 01.01.2012 do 31.12.2012 — złożone 27.10.2016
  • od 01.01.2013 do 31.12.2013 — złożone 27.10.2016
  • od 01.01.2014 do 31.12.2014 — złożone 27.10.2016
  • od 01.01.2015 do 31.12.2015 — złożone 27.10.2016
  • od 01.01.2016 do 31.12.2016 — złożone 07.08.2018
  • od 01.01.2017 do 31.12.2017 — złożone 07.08.2018
  • od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 12.04.2021
  • od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 12.04.2021
  • od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 04.04.2022
  • od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 02.06.2023
  • od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 13.11.2023
  • od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 19.07.2024
  • od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 04.02.2026

Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 25.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Bb Trans

Jaki jest NIP firmy Bb Trans?

NIP firmy Bb Trans to 6511711461. KRS: 0000389048. REGON: 24198234400000.

Czy firma Bb Trans ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Bb Trans nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Gdzie znajduje się firma Bb Trans?

Adres rejestrowy: OSIEDLE KSIĘCIA WŁADYSŁAWA, 6D 3.

Czy Bb Trans działa w mieście Żory?

Tak, siedziba Bb Trans mieści się w mieście Żory. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Czy firma Bb Trans jest czynnym podatnikiem VAT?

Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów status firmy Bb Trans (NIP 6511711461) to: niezarejestrowany. Stan na 25.10.2026.

Podobne firmy w Żory – POZOSTAŁY TRANSPORT LĄDOWY PASAŻERSKI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANY