Batida Catering Radziszewska Spółka Jawna
BATIDA CATERING RADZISZEWSKA SPÓŁKA JAWNA
Batida Catering Radziszewska Spółka Jawna z siedzibą w mieście Warszawa działa pod kodem PKD 10.71.Z. Numer NIP firmy to 5262667736, KRS 0000125725, REGON 01521443600000. Adres rejestrowy: UL. KRÓLEWSKA, 2. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Batida Catering Radziszewska Spółka Jawna, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Batida Catering Radziszewska Spółka Jawna.
Sprawdź firmę przed współpracą
- wykreślenie z rejestru VAT (2026-02-20)
- Status VAT
- Niezarejestrowany — wykreślony 2026-02-20sprawdzone 24.10.2026
- W KRS od
- 07.08.200224 lata na rynku
- Forma prawna
- Spółka jawna
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 2 okresyostatnie za 2004
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
10.71.ZProdukcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek10.82.ZProdukcja kakao, czekolady i wyrobów cukierniczych10.8Produkcja pozostałych artykułów spożywczych46.3Sprzedaż hurtowa żywności, napojów i wyrobów tytoniowych47.2Sprzedaż detaliczna żywności, napojów i wyrobów tytoniowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach49.4Transport drogowy towarów oraz działalność usługowa związana z przeprowadzkami56.10.ARestauracje i inne stałe placówki gastronomiczne56.21.ZPrzygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering)64.92.ZPozostałe formy udzielania kredytów82.92.ZDziałalność związana z pakowaniem
Złożone sprawozdania finansowe
- 01.01.2003 - 31.12.2003 — złożone 29.04.2008
- 01.01.2004 - 31.12.2004 — złożone 09.05.2008
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 24.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Batida Catering Radziszewska Spółka Jawna
Jaki jest NIP firmy Batida Catering Radziszewska Spółka Jawna?
NIP firmy Batida Catering Radziszewska Spółka Jawna to 5262667736. KRS: 0000125725. REGON: 01521443600000.
Czy firma Batida Catering Radziszewska Spółka Jawna ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Batida Catering Radziszewska Spółka Jawna nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Batida Catering Radziszewska Spółka Jawna?
Adres rejestrowy: UL. KRÓLEWSKA, 2.
Czy Batida Catering Radziszewska Spółka Jawna działa w mieście Warszawa?
Tak, siedziba Batida Catering Radziszewska Spółka Jawna mieści się w mieście Warszawa. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Batida Catering Radziszewska Spółka Jawna jest czynnym podatnikiem VAT?
Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów status firmy Batida Catering Radziszewska Spółka Jawna (NIP 5262667736) to: niezarejestrowany. Stan na 24.10.2026.
Podobne firmy w Warszawa – PRODUKCJA PIECZYWA; PRODUKCJA ŚWIEŻYCH WYROBÓW CIASTKARSKICH I CIASTEK
Golden Foods Polska
NIP 5252949835 · Warszawa
Amelitatev
NIP 5223231041 · Warszawa
Robertus
NIP 5213647544 · Warszawa
Liocom
NIP 5223244026 · Warszawa
Mazovia Patisserie
NIP 5213909576 · Warszawa
Cakeson
NIP 5272798411 · Warszawa
Kama-Tes
NIP 7011043117 · Warszawa
Olsza" Olbrysz Spółka Jawna
NIP 9510064245 · Warszawa
Mr Północ
NIP 9512367754 · Warszawa
Chemi Gemo
NIP 5252968643 · Warszawa