Bascon Logistyka
BASCON LOGISTYKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Bascon Logistyka z siedzibą w mieście Dąbrowa Górnicza działa pod kodem PKD 70.22.Z. Numer NIP firmy to 6292477923, KRS 0000657194, REGON 36628952800000. Adres rejestrowy: UL. JANA III SOBIESKIEGO, 13. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Bascon Logistyka, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Bascon Logistyka.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 29.09.2026
- W KRS od
- 09.01.20179 lat na rynku
- Kapitał zakładowy
- 5 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 9 okresówostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
70.22.ZPozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania33.17Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego38.31.ZDemontaż wyrobów zużytych46Handel hurtowy, z wyłączeniem handlu pojazdami samochodowymi47Handel detaliczny, z wyłączeniem handlu detalicznego pojazdami samochodowymi49Transport lądowy oraz transport rurociągowy52Magazynowanie i działalność usługowa wspomagająca transport64.9Pozostała finansowa działalność usługowa, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych77Wynajem i dzierżawa78Działalność związana z zatrudnieniem
Złożone sprawozdania finansowe
- od 09.01.2017 do 31.12.2017 — złożone 13.07.2018
- od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 02.04.2019
- od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 30.03.2020
- od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 06.10.2021
- od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 23.09.2022
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 22.06.2023
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 19.06.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 09.06.2025
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 19.06.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 29.09.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Bascon Logistyka
Jaki jest NIP firmy Bascon Logistyka?
NIP firmy Bascon Logistyka to 6292477923. KRS: 0000657194. REGON: 36628952800000.
Czy firma Bascon Logistyka ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Bascon Logistyka nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Bascon Logistyka?
Adres rejestrowy: UL. JANA III SOBIESKIEGO, 13.
Czy Bascon Logistyka działa w mieście Dąbrowa Górnicza?
Tak, siedziba Bascon Logistyka mieści się w mieście Dąbrowa Górnicza. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Bascon Logistyka jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Bascon Logistyka (NIP 6292477923) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 29.09.2026.
Podobne firmy w Dąbrowa Górnicza – POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA
Top Mk
NIP 6783187206 · Dąbrowa Górnicza
Jodgal
NIP 6292451964 · Dąbrowa Górnicza
Xogema Consulting
NIP 8992716696 · Warszawa
Ankara Support Offices
NIP 5833494997 · Gdańsk
Digit Pack
NIP 7811905796 · Borówiec
Instytut Badań I Ekspertyz Sądowych
NIP 5272625917 · Warszawa
Warszawska Grupa Rozrywkowa M. Grabowski Spółka Komandytowa
NIP 5214000394 · Warszawa
Blaviken
NIP 8961576567 · Warszawa
Warden G.O.
NIP 7123360159 · Świdnik
Pracownia Ekologiczno - Projektowa Drawa
NIP 8222351632 · Chrośla