Ayman-Int

AYMAN-INT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

VAT: niezarejestrowany 📍 Pruszków
NIP 5342667129 KRS 0001049035 REGON 52593540200000 Adres UL. PARZNIEWSKA, 18

Ayman-Int z siedzibą w mieście Pruszków działa pod kodem PKD 41.20.Z. Numer NIP firmy to 5342667129, KRS 0001049035, REGON 52593540200000. Adres rejestrowy: UL. PARZNIEWSKA, 18. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Ayman-Int, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Ayman-Int.

Sprawdź firmę przed współpracą

Status VAT
Niezarejestrowanysprawdzone 27.09.2026
W KRS od
27.07.20233 lata na rynku
Kapitał zakładowy
360 000 PLN
Forma prawna
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Czas trwania
Nieoznaczony

Zakres działalności według KRS

  • 41.20.Z Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
  • 41.1 Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków
  • 41.2 Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
  • 43.1 Rozbiórka i przygotowanie terenu pod budowę
  • 45.11.Z Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek

Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 27.09.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Ayman-Int

Jaki jest NIP firmy Ayman-Int?

NIP firmy Ayman-Int to 5342667129. KRS: 0001049035. REGON: 52593540200000.

Czy firma Ayman-Int ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Ayman-Int nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Gdzie znajduje się firma Ayman-Int?

Adres rejestrowy: UL. PARZNIEWSKA, 18.

Czy Ayman-Int działa w mieście Pruszków?

Tak, siedziba Ayman-Int mieści się w mieście Pruszków. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Czy firma Ayman-Int jest czynnym podatnikiem VAT?

Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów status firmy Ayman-Int (NIP 5342667129) to: niezarejestrowany. Stan na 27.09.2026.

Podobne firmy w Pruszków – ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH