Auto Bemowo Ii

AUTO BEMOWO II SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

✓ Aktywny VAT 📍 Warszawa
NIP 5222506671 KRS 0000014326 REGON 016105896 Adres HIMALAJSKA 1, 01-493 WARSZAWA

Auto Bemowo Ii z siedzibą w mieście Warszawa działa pod kodem PKD 71.20.B. Numer NIP firmy to 5222506671, KRS 0000014326, REGON 016105896. Adres rejestrowy: HIMALAJSKA 1, 01-493 WARSZAWA. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Auto Bemowo Ii, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Auto Bemowo Ii.

Sprawdź firmę przed współpracą

Status VAT
Czynnysprawdzone 15.10.2026
W KRS od
24.05.200125 lat na rynku
Kapitał zakładowy
100 000 PLN
Forma prawna
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Sprawozdania finansowe
złożone za 10 okresówostatnie za 2025
Czas trwania
Nieoznaczony

Zakres działalności według KRS

  • 71.20.B Pozostałe badania i analizy techniczne
  • 45.11.Z Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek
  • 45.20.Z Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 45.31.Z Sprzedaż hurtowa części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 45.32.Z Sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 45.40.Z Sprzedaż hurtowa i detaliczna motocykli, ich naprawa i konserwacja oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna części i akcesoriów do nich
  • 46.19.Z Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju
  • 52.21.Z Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy
  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi
  • 74.10.Z Działalność w zakresie specjalistycznego projektowania

Złożone sprawozdania finansowe

  • od 01.01.2016 do 31.12.2016 — złożone 05.07.2017
  • od 01.01.2017 do 31.12.2017 — złożone 11.07.2018
  • od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 12.07.2019
  • od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 12.10.2020
  • od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 12.07.2021
  • od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 13.07.2022
  • od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 11.07.2023
  • od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 10.07.2024
  • od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 27.04.2025
  • od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 28.06.2026

Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 15.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Auto Bemowo Ii

Jaki jest NIP firmy Auto Bemowo Ii?

NIP firmy Auto Bemowo Ii to 5222506671. KRS: 0000014326. REGON: 016105896.

Czy firma Auto Bemowo Ii ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Auto Bemowo Ii nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Gdzie znajduje się firma Auto Bemowo Ii?

Adres rejestrowy: HIMALAJSKA 1, 01-493 WARSZAWA.

Czy Auto Bemowo Ii działa w mieście Warszawa?

Tak, siedziba Auto Bemowo Ii mieści się w mieście Warszawa. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Czy firma Auto Bemowo Ii jest czynnym podatnikiem VAT?

Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Auto Bemowo Ii (NIP 5222506671) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 15.10.2026.

Podobne firmy w Warszawa – POZOSTAŁE BADANIA I ANALIZY TECHNICZNE