Arwid Prosta Spółka Akcyjna
ARWID PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA
Arwid Prosta Spółka Akcyjna z siedzibą w mieście Warszawa działa pod kodem PKD 82.11.Z. Numer NIP firmy to 5252880931, KRS 0000927358, REGON 52022013000000. Adres rejestrowy: UL. NOWY ŚWIAT, 33 13. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Arwid Prosta Spółka Akcyjna, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Arwid Prosta Spółka Akcyjna.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 25.10.2026
- W KRS od
- 18.10.20215 lat na rynku
- Forma prawna
- Prosta spółka akcyjna
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 4 okresyostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
82.11.ZDziałalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura82.19.ZWykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biura82.99.ZPozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowana49.32.ZDziałalność taksówek osobowych49.31.ZTransport lądowy pasażerski, miejski i podmiejski49.39.ZPozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany55.20.ZObiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania85.59.BPozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane96.04.ZDziałalność usługowa związana z poprawą kondycji fizycznej16.23.ZProdukcja pozostałych wyrobów stolarskich i ciesielskich dla budownictwa
Złożone sprawozdania finansowe
- od 18.10.2021 do 31.12.2022 — złożone 30.06.2023
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 28.03.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 31.03.2025
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 01.07.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 25.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Arwid Prosta Spółka Akcyjna
Jaki jest NIP firmy Arwid Prosta Spółka Akcyjna?
NIP firmy Arwid Prosta Spółka Akcyjna to 5252880931. KRS: 0000927358. REGON: 52022013000000.
Czy firma Arwid Prosta Spółka Akcyjna ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Arwid Prosta Spółka Akcyjna nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Arwid Prosta Spółka Akcyjna?
Adres rejestrowy: UL. NOWY ŚWIAT, 33 13.
Czy Arwid Prosta Spółka Akcyjna działa w mieście Warszawa?
Tak, siedziba Arwid Prosta Spółka Akcyjna mieści się w mieście Warszawa. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Arwid Prosta Spółka Akcyjna jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Arwid Prosta Spółka Akcyjna (NIP 5252880931) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 25.10.2026.
Podobne firmy w Warszawa – DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z ADMINISTRACYJNĄ OBSŁUGĄ BIURA
Evron Limited
NIP 7010961851 · Warszawa
Venx Services Co.
NIP 7010958961 · Warszawa
Cortix
NIP 5252641468 · Warszawa
Nev Co.
NIP 7010956695 · Warszawa
Profiter
NIP 9512537908 · Warszawa
Wspólny Znój
NIP 7010953260 · Warszawa
Operacyjni Bis
NIP 5242876632 · Warszawa
Neilox
NIP 5223152778 · Warszawa
Brand Team
NIP 7831742096 · Warszawa
Servei
NIP 5252806596 · Warszawa