Armet - Grupa Sbs

ARMET - GRUPA SBS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

✓ Aktywny VAT 📍 Katowice
NIP 9542834137 KRS 0000938580 REGON 52067122300000 Adres UL. MILOWICKA, 1 D

Armet - Grupa Sbs z siedzibą w mieście Katowice działa pod kodem PKD 46.74.Z. Numer NIP firmy to 9542834137, KRS 0000938580, REGON 52067122300000. Adres rejestrowy: UL. MILOWICKA, 1 D. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Armet - Grupa Sbs, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Armet - Grupa Sbs.

Sprawdź firmę przed współpracą

Status VAT
Czynnysprawdzone 04.10.2026
W KRS od
10.12.20214 lata na rynku
Kapitał zakładowy
500 000 PLN
Forma prawna
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Sprawozdania finansowe
złożone za 4 okresyostatnie za 2025
Czas trwania
Nieoznaczony

Zakres działalności według KRS

  • 46.74.Z Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego
  • 43.22.Z Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych
  • 46.73.Z Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego
  • 47.91.Z Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub internet
  • 49.41.Z Transport drogowy towarów
  • 68.10.Z Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek

Złożone sprawozdania finansowe

  • od 09.12.2021 do 31.12.2022 — złożone 02.06.2023
  • od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 03.07.2024
  • od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 26.06.2025
  • od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 03.07.2026

Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 04.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Armet - Grupa Sbs

Jaki jest NIP firmy Armet - Grupa Sbs?

NIP firmy Armet - Grupa Sbs to 9542834137. KRS: 0000938580. REGON: 52067122300000.

Czy firma Armet - Grupa Sbs ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Armet - Grupa Sbs nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Gdzie znajduje się firma Armet - Grupa Sbs?

Adres rejestrowy: UL. MILOWICKA, 1 D.

Czy Armet - Grupa Sbs działa w mieście Katowice?

Tak, siedziba Armet - Grupa Sbs mieści się w mieście Katowice. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Czy firma Armet - Grupa Sbs jest czynnym podatnikiem VAT?

Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Armet - Grupa Sbs (NIP 9542834137) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 04.10.2026.

Podobne firmy w Katowice – SPRZEDAŻ HURTOWA WYROBÓW METALOWYCH ORAZ SPRZĘTU I DODATKOWEGO WYPOSAŻENIA HYDRAULICZNEGO I GRZEJNEGO