Appraise.Pl Prosta Spółka Akcyjna
APPRAISE.PL PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA
Appraise.Pl Prosta Spółka Akcyjna z siedzibą w mieście Szczecin działa pod kodem PKD 68.31.Z. Numer NIP firmy to 8513302532, KRS 0001068773, REGON 52692152000000. Adres rejestrowy: UL. CYFROWA, 6. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Appraise.Pl Prosta Spółka Akcyjna, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Appraise.Pl Prosta Spółka Akcyjna.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Niezarejestrowanysprawdzone 29.09.2026
- W KRS od
- 10.11.20232 lata na rynku
- Forma prawna
- Prosta spółka akcyjna
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 2 okresyostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
68.31.ZPośrednictwo w obrocie nieruchomościami
Złożone sprawozdania finansowe
- od 10.11.2023 do 31.12.2024 — złożone 08.10.2025
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 14.04.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 29.09.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Appraise.Pl Prosta Spółka Akcyjna
Jaki jest NIP firmy Appraise.Pl Prosta Spółka Akcyjna?
NIP firmy Appraise.Pl Prosta Spółka Akcyjna to 8513302532. KRS: 0001068773. REGON: 52692152000000.
Czy firma Appraise.Pl Prosta Spółka Akcyjna ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Appraise.Pl Prosta Spółka Akcyjna nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Appraise.Pl Prosta Spółka Akcyjna?
Adres rejestrowy: UL. CYFROWA, 6.
Czy Appraise.Pl Prosta Spółka Akcyjna działa w mieście Szczecin?
Tak, siedziba Appraise.Pl Prosta Spółka Akcyjna mieści się w mieście Szczecin. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Appraise.Pl Prosta Spółka Akcyjna jest czynnym podatnikiem VAT?
Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów status firmy Appraise.Pl Prosta Spółka Akcyjna (NIP 8513302532) to: niezarejestrowany. Stan na 29.09.2026.
Podobne firmy w Szczecin – POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI
Mk Premium Real Estate
NIP 8513270341 · Szczecin
Seaside Investment Group
NIP 8513300450 · Szczecin
Cameralis
NIP 8513276119 · Szczecin
Piotrowski
NIP 8522621691 · Szczecin
K3F
NIP 9552551688 · Szczecin
Agnieszka Seredyńska Nieruchomości
NIP 6343026999 · Katowice
White House Brokers Spółka Z Ograniczoną Opowiedzialnością
NIP 6793240994 · Kraków
Blaze
NIP 5223195813 · Warszawa
Veo
NIP 5862318837 · Gdynia
Tkl Inwest
NIP 9562233346 · Toruń