Am Energia
AM ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Am Energia z siedzibą w mieście Łuków działa pod kodem PKD 55.10.Z. Numer NIP firmy to 8252178635, KRS 0000652443, REGON 366072421. Adres rejestrowy: AL. WOJSKA POLSKIEGO 28, 21-400 ŁUKÓW. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Am Energia, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Am Energia.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 13.10.2026
- W KRS od
- 14.12.20169 lat na rynku
- Kapitał zakładowy
- 5 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 9 okresówostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
55.10.ZHotele i podobne obiekty zakwaterowania35.11.ZWytwarzanie energii elektrycznej35.12.ZPrzesyłanie energii elektrycznej35.13.ZDystrybucja energii elektrycznej35.14.ZHandel energią elektryczną49.41.ZTransport drogowy towarów56.10.ARestauracje i inne stałe placówki gastronomiczne68.20.ZWynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi69.20.ZDziałalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe53.20.ZPozostała działalność pocztowa i kurierska
Złożone sprawozdania finansowe
- od 01.01.2017 do 31.12.2017 — złożone 12.07.2018
- od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 16.07.2019
- od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 12.01.2021
- od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 27.10.2021
- od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 12.10.2022
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 07.07.2023
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 02.07.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 15.07.2025
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 13.07.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 13.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Am Energia
Jaki jest NIP firmy Am Energia?
NIP firmy Am Energia to 8252178635. KRS: 0000652443. REGON: 366072421.
Czy firma Am Energia ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Am Energia nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Am Energia?
Adres rejestrowy: AL. WOJSKA POLSKIEGO 28, 21-400 ŁUKÓW.
Czy Am Energia działa w mieście Łuków?
Tak, siedziba Am Energia mieści się w mieście Łuków. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Am Energia jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Am Energia (NIP 8252178635) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 13.10.2026.
Podobne firmy w Łuków – HOTELE I PODOBNE OBIEKTY ZAKWATEROWANIA
Margo - Joga Nad Morzem" Małgorzata Płatek, Andrzej Płatek Spółka Jawna
NIP 5871697372 · Karwieńskie Błoto Drugie
Samo-Otsos
NIP 5214045988 · Warszawa
Medical Apartments
NIP 7182144931 · Nowogród
Palace Group
NIP 6762495747 · Kraków
Leśna Oaza Alto
NIP 5542964062 · Osielsko
Dorado Invest
NIP 8971851495 · Wrocław
Alexander F.I.R.
NIP 6762504860 · Kraków
Discover Poland Tour
NIP 5492440249 · Broszkowice
Port Praski Hotel
NIP 1132925480 · Warszawa
Nosalowy Dwór
NIP 7361714598 · Zakopane