Allin Tax
ALLIN TAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Allin Tax z siedzibą w mieście Warszawa działa pod kodem PKD 69.20.Z. Numer NIP firmy to 7010895019, KRS 0000760709, REGON 38194159800000. Adres rejestrowy: UL. SZARA, 10. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Allin Tax, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Allin Tax.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 20.10.2026
- W KRS od
- 03.12.20187 lat na rynku
- Kapitał zakładowy
- 100 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 6 okresówostatnie za 2024
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
69.20.ZDziałalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe64.92.ZPozostałe formy udzielania kredytów64.99.ZPozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych66.19.ZPozostała działalność wspomagająca usługi finansowe, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych70.10.ZDziałalność firm centralnych (head offices) i holdingów, z wyłączeniem holdingów finansowych70.21.ZStosunki międzyludzkie (public relations) i komunikacja70.22.ZPozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania73Reklama, badanie rynku i opinii publicznej74.90.ZPozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana82.99.ZPozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowana
Złożone sprawozdania finansowe
- od 23.11.2018 do 31.12.2019 — złożone 25.09.2025
- od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 25.09.2025
- od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 25.09.2025
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 25.09.2025
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 25.09.2025
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 25.09.2025
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 20.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Allin Tax
Jaki jest NIP firmy Allin Tax?
NIP firmy Allin Tax to 7010895019. KRS: 0000760709. REGON: 38194159800000.
Czy firma Allin Tax ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Allin Tax nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Allin Tax?
Adres rejestrowy: UL. SZARA, 10.
Czy Allin Tax działa w mieście Warszawa?
Tak, siedziba Allin Tax mieści się w mieście Warszawa. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Allin Tax jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Allin Tax (NIP 7010895019) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 20.10.2026.
Podobne firmy w Warszawa – DZIAŁALNOŚĆ RACHUNKOWO-KSIĘGOWA; DORADZTWO PODATKOWE
Btfg Audit
NIP 7010002814 · Warszawa
Ml Kadry I Płace
NIP 6793245649 · Warszawa
Klabor
NIP 1182232023 · Warszawa
A3 Finance
NIP 5242930432 · Warszawa
Warszawa Partners
NIP 5223227832 · Warszawa
Audyt Kancelaria Zalewscy
NIP 5223052858 · Warszawa
Amatey
NIP 7011047279 · Warszawa
E-Buchalter
NIP 5732784788 · Warszawa
K18 Warszawska Praktyka Podatkowa
NIP 1132278810 · Warszawa
Couliers
NIP 1132901083 · Warszawa